Sonoro Elite – przenośny system audio

Sonoro Elite

Sonoro Elite to najnowszy model z serii Smart, Sonoro Elite. Ten kompaktowy system muzyczny gwarantuje bogaty, zrównoważony dźwięk i zapewnia szeroki dostęp do źródeł muzyki. Model ten konsekwentnie urzeczywistnia koncepcję Space World, której celem jest stworzenie odpowiedniego systemu muzycznego dla każdej części domu. Model Elite został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu m.in. w gabinecie lub w sypialni (bądź dowolnym innym pomieszczeniu), czego potwierdzeniem są kompaktowe wymiary urządzenia (S × W × G: 210 × 140 × 257 mm). Sprawdzona technika głośnikowa 360°, wykorzystująca przetwornik umieszczony w górnej części obudowy, zapewnia dźwięk w całym pomieszczeniu. Dzięki temu można cieszyć się bardzo dobrym dźwiękiem niezależnie od tego, czy użytkownik stoi przy oknie, siedzi przy biurku czy też odpoczywa na łóżku.

Swoboda wyboru źródła muzyki

Każdy miłośnik muzyki przeważnie ma swoje preferencje dotyczące źródła dźwięku. W tym względzie Elite nie idzie na żadne kompromisy. Urządzenie obsługuje radio analogowe FM, cyfrowe DAB+, radio internetowe i wyposażone jest w odtwarzacz CD. Ponadto Elite pozwala odtwarzać dźwięk za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth i obsługuje różne serwisy strumieniowe, takie jak Spotify, Deezer i Amazon Music poprzez WLAN.

Sonoro Elite

Relaksujący sen, inteligentne dodatki

Listę funkcji modelu Elite dopełniają dwa budziki oraz wyświetlacz, który automatycznie dopasowuje jasność świecenia do panujących warunków oświetleniowych. Dzięki temu urządzenie Sonoro sprawia, że nawet w nocy wyświetlana godzina pozostaje czytelna, nie oślepiając przy tym domowników.

Projektanci wyposażyli swój najnowszy model w port ładowania USB dla smartfona i tabletu, zwiększając w ten sposób funkcjonalność urządzenia. Obsługę Elite ułatwia standardowo dołączany pilot zdalnego sterowania, który dopełnia przyciski sterujące znajdujące się na obudowie samego urządzenia oraz możliwość obsługi za pomocą bezpłatnej aplikacji.

Sonoro Elite

Sonoro – wiedza i pasja do muzyki

„Elite ma szczególne znaczenie zarówno dla mnie, jak i dla dealerów, którzy są z nami od samego początku” – Mówi Marcell Faller, założyciel i dyrektor zarządzający Sonoro. „To piąta generacja naszego pierwszego urządzenia, Cubo, oryginału, który ukształtował tę kategorię produktów. W ciągu ostatnich kilku lat ciągle go rozwijaliśmy, dodawaliśmy nowe funkcje i w końcu poprzez CD i CD2  dotarliśmy do Qubo i nowego, inteligentnego Elite. Właśnie ta linia sprawia nam wiele przyjemności, ponieważ Elite urzeczywistnia 12 lat prac rozwojowych i pasję”.

Model Elite już jest dostępny w sprzedaży. Nabywcy mają do wyboru trzy wersje kolorystyczne: białą, czarną i srebrną. Poglądowa cena detaliczna najnowszego urządzenia Sonoro wynowi 1999 zł.

Dystrybutor: Audio Klan www.audioklan.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*