O nas

Portal hifizone.pl jest stosunkowo nowym miejscem na ekliptyce stron zajmujących się recenzjami sprzętu grającego. Znajdą tu Państwo przede wszystkim rzetelne recenzje sprzętu audio. Recenzje, w których staramy się odzwierciedlić wszystkie cechy danego sprzętu.

Oczywiście, recenzje to nie wszystko, dlatego też na hifizone.pl znajdą Państwo także rozbudowany dział z nowościami. Dział ten, dla czytelności podzielony został na dwie sekcje. W jednej znajdziemy, można by rzec, klasyczny, stacjonarny sprzęt audio, także – mówiąc kolokwialnie – z wyższych półek. W drugim skupiamy się na przekazaniu newsów ze świata sprzętu przenośnego oraz tego, który teraz bardzo dynamicznie się rozwija. Mowa tutaj o wszystkich urządzeniach takich, jak chociażby zintegrowane systemy all-in-one, czy sprzęt lifestyle-owy renomowanych audiofilskich producentów.

Chcielibyśmy także zaznaczyć, że naszym celem jest pisanie recenzji przede wszystkim zrozumiałych i z dystansu. Bo o ile zdajemy sobie sprawę z tego, że audio potrafi być świetną pasją, to wiemy też, że łatwo stracić dystans i obiektywizm. Dlatego też w naszych recenzjach zawsze staramy się patrzeć na sprzęt całościowo. Czyli nie tylko poprzez pryzmat jego ceny, ale także ogólnej sytuacji na rynku.

Co więcej, na stronie znajdą Państwo także niebawem dział z ciekawymi poradami oraz artykułami ściśle technicznymi (“in-depth”), traktującymi o zawiłościach konstrukcji sprzętu audio, akustyce i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy!