NAD T 778 – referencyjny amplituner kina domowego

NAD T 778
NAD T 778

NAD T 778 to najnowszy referencyjny model amplitunera do kina domowego. Model ten łączy legendarną technikę amplifikacji z pełną gamą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w przyjaznym dla użytkownika formacie.

Pełne 9 kanałów amplifikacji

NAD Electronics, niezwykle ceniony producent wysokiej klasy urządzeń audio-wideo, prezentuje nowy flagowy 9-kanałowy amplituner kina domowego, T 778. NAD już od wielu dekad słynie z wysokiej jakości swoich urządzeń kina domowego i ich wysokiego poziomu zaawansowania. Najnowszy referencyjny model bazuje na tym dziedzictwie, urzeczywistniając przy tym filozofię wysokiej wierności dźwięku, prostoty obsługi i możliwości przyszłej aktualizacji. T 778 będzie dostępny od listopada br. w cenie 13 499 zł.

Najnowsza technologia HybridDigital

T 778 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologii HybridDigital NAD, aby stworzyć amplifikację dla 9 wysokoprądowych kanałów o wysokiej mocy i ulepszonej efektywności. Zaprojektowany ze starannym podejściem do mocy znamionowej, amplituner NAD dostarcza moc z dużym zapasem szacowaną na 9 x 100 W (norma FTC) i 9 x 80 W (FDP – Full Disclosure Power), z wszystkimi kanałami wysterowanymi przy znamionowym zniekształceniu. W celu zachowania maksymalnej elastyczności, kanały wzmacniacza są konfigurowalne, aby mogły być wykorzystane dla kanałów efektowych lub w drugiej strefie audio. Absolutna cisza dźwiękowego tła i dynamika eksplozji gwarantowana przez tę technikę amplifikacji zwiększają realizm, dramaturgię i emocje odtwarzanej muzyki i filmów.

NAD T 778
NAD T 778

Dotykowy wyświetlacz TFT

Niska obudowa o wysokości 3U oraz dotykowy wyświetlacz TFT w połączeniu z certyfikowanym wsparciem dla wszystkich głównych systemów kontrolnych sprawiają, że T 778 jest idealnym wyborem dla zaawansowanych, indywidualnie tworzonych systemów kina domowego. T 778 nie ma sobie równych pod względem elastyczności i nowoczesnej techniki cyfrowej.

Tylko NAD oferuje modułową konstrukcję MDC (Modular Design Construction), sprawdzoną metodę zapobiegającą przedwczesnemu technicznemu starzeniu się urządzeń. Dolby Atmos 7.1.4, DTS Master Audio w połączeniu z korekcją pomieszczenia Dirac Live zapewniają niezwykły realizm, z łatwością odwzorowujący każdy detal oryginalnego materiału. Dodając do tego obsługę sygnału wideo bit-perfect 4K UHD, amplituner T 778 zapewnia najbardziej precyzyjny dźwięk i obraz, jaki tylko można uzyskać. Znakomita jest także wydajność muzyczna, co jest zasługą strumieniowania multiroom high-res poprzez BluOS.

NAD T 778
NAD T 778

Łatwość użytkowania i przemyślane, proste rozwiązania

Tak jak w przypadku wszystkich urządzeń NAD, najnowsze produkty pozostają wierne filozofii projektowania “proste jest lepsze”. To praktyczne podejście gwarantuje łatwość użytkowania i zwiększa do maksimum jakość wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie. Idealnym przykładem jest fantastyczny nowy ekran dotykowy i ergonomiczne udoskonalenia, które upraszczają obsługę i ułatwiają dostęp do różnorodnych funkcji. T 778 zapewnia legendarną jakość dźwięku NAD i pełną kompatybilność z wszystkimi najnowocześniejszymi funkcjami i formatami, aby zapewnić najwyższy możliwy realizm rozrywki muzycznej i filmowej.

Większość amplitunerów kina domowego obecnie dostępnych na rynku koncentruje się głównie na obrazie i aspektach dźwięku surround, na plan dalszy spychając układ audio. NAD niezmiennie uważa, że jest wiele osób, dla których muzyka zawsze będzie najważniejsza. Z reputacją, jaką NAD zaskarbił sobie dzięki wysokiej jakości brzmienia, oczywistym było, że T 778 zadowoli nawet najbardziej wymagających audiofilów i wideofilów.

“T 778 opakowuje tę jakość dźwięku w najbardziej interesujące technologie cyfrowe, takiei jak BluOS, MQA, Bluetooth aptX HD i Dirac Live, uzyskując przyjazną dla użytkownika formę” – stwierdza Greg Stidsen, dyrektor ds. technologii NAD. “NAD mocno wierzy w to, że jest wiele osób, dla których muzyka zawsze będzie najważniejsza. Z reputacją, jaką NAD cieszy się ze względu na oferowaną wysoką jakość dźwięku, to było oczywiste, że T 778 spełni wymagania najbardziej wymagających miłośników dźwięku i obrazu. Modułowa konstrukcja MDC pomaga chronić ich inwestycję przez wiele kolejnych lat”.

Dystrybutor: AudioKlan http://www.audioklan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*