MrSpeakers VOCE – elektrostaty od MrSpeakers

MrSpeakers VOCE

MrSpeakers VOCE to elektrostatyczne słuchawki zaprojektowane w celu zapewnienia bezkompromisowej rozdzielczości elektrostatycznej oraz klarowności z potęgą basów, która osiąga poddźwiękową głębię. Niezwykle lekkie i wygodne, z wyjątkowo obszerną sceną dźwiękową i neutralnym brzmieniem. Są to jednocześnie absolutnie topowe słuchawki od MrSpeakers.

MrSpeakers VOCE zostały zaprojektowane i skonstruowane w San Diego w Kalifornii.

Posiadają następujące innowacyjne funkcje:

  • Super-duża, 88 mm membrana, dzięki temu uzyskano poszerzoną reprodukcję niskich częstotliwości
  • Przetwornik o grubości 2,4 mikrona, zoptymalizowany pod kątem stabilności i rozdzielczości
  • Ultra Cienkie, metalowe statory zapewniające doskonały dźwięk
  • Metalowy, pamięciowy pałąk Nitinol zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania, lekkość i wytrzymałość
  • Odłączany, customowy, posrebrzany kabel miedziany, pozbawiony zakłóceń mikrofonicznych, o okrągłym kształcie, bardzo miękki, o niskiej pojemności
  • Opatentowana, teflonowa wtyczka wzmacniacza z obrabianą CNC obudową wykonaną z aluminium, pozłacane, solidne miedziane piny i aluminiowe złącze słuchawkowe poddane obróbce mechanicznej
  • 580V „Pro-bias” kompatybilny z dowolnymi wzmacniaczami kompatybilnymi ze Stax-pro
  • Włoskie, skórzane nausznice Napa
  • Opatentowany pałąk nagłowny wykonany ze skóry i stali

Aby uniknąć marnowania materiałów, jak również nadać funkcjonalności opakowaniu, pudełko wysyłkowe to w rzeczywistości stojak i futerał na słuchawki. Wykonany z twardego drewna, który służy jako stylowy i funkcjonalny sposób przechowywania słuchawek VOCE lub innych.

MrSpeakers VOCE

Znakomite odwzorowanie przestrzeni dzięki

Każdy odsłuch MrSpeakers VOCE to niesamowite przeżycie. Pierwsze co zaskakuje to niesamowita ilość szczegółów, masa detali i smaczków, których wcześniej nie słyszeliśmy. Przestrzeń to drugie imię MrSpeakers VOCE – mimo, że tak dużo się dzieje to nic na scenie nie ginie, każdy instrument ma swoje miejsce, a wszystkie razem tworzą jedną spójną całość. Słuchawki nie tylko grają typowym stereo: lewo-prawo, mają swoją głębie, słychać akustykę pomieszczeń. MrSpeakers Voce grają za słuchaczem, przed słuchaczem i to na różnych wysokościach. Imponują szerokością sceny, dynamiką i energią. Dźwięk nie siedzi w głowie, a jest porównywalny z głośnikami.

MrSpeakers VOCE

Każdy kto traktuje swoją pasję do muzyki poważnie powinien odsłuchać te niesamowite słuchawki. Sugerowana cena MrSpeakers VOCE to 13 500PLN brutto. Nie każdy więc będzie mógł sobie pozwolić na zakup, ale odsłuchać powinien każdy.

Słuchawki MrSpeakers VOCE będzie można kupić w wybranych sklepach oraz odsłuchać w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

O MRSPEAKERS:

Założycielem firmy MrSpeakers jest Dan Clark, który był projektantem głośników zanim zainteresował się modyfikacjami planarnych słuchawek Fostex T50rp. Nie jest on jedynym który rzucił wyzwanie japońskiemu producentowi, ale jedynym który osiągnął sukces na skale światową. Dzisiaj Dan ma własny, opatentowany i, zaprojektowany od podstaw płaski przetwornik magnetyczny a jego produkty z Serii Ether szybko podpiły uszy użytkowników i błyskawicznie znalazły się na liście Wall of Fame – najlepszych rozwiązań audio.

Dystybutor: MIP http://www.mip.bz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*