Koss The Plug Wireless – uniwersalne słuchawki bezprzewodowe

Koss The Plug Wireless

Koss The Plug Wireless to najnowsza propozycja firmy znanej najbardziej z kultowego modelu Koss Porta Pro (recenzja wersji bezprzewodowej: Koss Porta Pro Wireless). Jakiś czas temu producent ten – idąc za duchem czasu – wypuścił model The Plug, będący przystępnymi cenowo słuchawkami dokanałowymi. Teraz wprowadza na rynek słuchawki Koss The Plug Wireless. Jak sama nazwa wskazuje, są to słuchawki bezprzewodowe – i w dodatku są to IEMy, czyli słuchawki dokanałowe.

Producent podkreśla uniwersalność słuchawek (za notą prasową):

“Lekkie, łatwe w użytkowaniu i z angażującym brzmieniem – to kluczowe zalety nowych dousznych słuchawek bezprzewodowych Koss The Plug Wireless. W połączeniu z wydajnym akumulatorem i wkładkami dousznymi izolującymi od hałasu otoczenia model ten doskonale sprawdza się podczas codziennego słuchania muzyki.”

Koss The Plug Wireless

 

Z ważnych detali, są odporne na pot, więc mogą to też być dobre słuchawki do sportu:

“Oczywiście The Plug Wireless zachowują kluczowe rozwiązania konstrukcyjne przewodowej wersji. Te niewielkie, odporne na pot słuchawki wyposażone są w miękkie, piankowe wkładki douszne z efektem pamięci, które z jednej strony skutecznie izolują od zewnętrznego hałasu, pomagając w ten sposób uzyskać precyzyjny, wysokiej jakości dźwięk, a z drugiej zapewniają oczekiwany komfort użytkowania. Dzięki temu The Plug Wireless idealnie sprawdzają się podczas słuchania muzyki nie tylko w domu lub w biurze, lecz także podczas podróży i codziennych dojazdów do/z pracy.”

Koss The Plug Wireless

Co więcej, jest na pokładzie wszystko, czego możemy wymagać od takich słuchawek:

“Swobodę w codziennym użytkowaniu zapewnia bezprzewodowa łączność Bluetooth 4.2. Aby słuchawki mogły pracować wymagają źródła energii. Tę zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy, który dzięki swojej dużej pojemności pozwala słuchać muzyki przez ponad sześć godzin. Funkcjonalność słuchawek zwiększa moduł łączący w sobie mikrofon i zdalne sterowanie. Moduł umieszczony jest na przewodzie łączącym obie słuchawki i pozwala rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki, odbierać/kończyć połączenia telefoniczne, a także regulować poziom głośności. ”

Koss The Plug Wireless

Słuchawki powinny być dostępne lada dzień (okolice początku lutego 2021) a ich cena wyniesie 229 PLN.

Dystrybutor: Audio Klan http://www.audioklan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*