Kable słuchawkowe Effect Audio w polskiej dystrybucji

Effect Audio

Effect Audio to założona w 2009 roku firma z Singapuru, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej, jakości kabli słuchawkowych. Jej założyciel, Sou Suyang to absolwent elektroniki i elektroniki na Nanyang Technological Univeristy. Firma już na początku swojej działalności produkowała najwyższej jakości kable, oferujące znakomite brzmienie przy zachowaniu sensownych cen.

Z czasem systematycznie rozbudowywano dział R&D, dzięki czemu poprawiono praktycznie wszystkie aspekty oferowanych produktów. Kable Effect Audio oferują nie tylko znakomite w swojej klasie brzmienie, czy perfekcyjną jakość wykonania. Przewody tej firmy także cieszą oko oraz są odporne na trudy codziennego użytkowania.

Effect Audio

Firma oferuje nie tylko produkty bardziej przystępne cenowo, ale także rozwiązania klasy premium, jak chociażby linia Hall Of Fame. W kablach z tej linii użyto tak zaawansowanych rozwiązań, jak chociażby pokryta złotem miedź monokrystaliczna UP-OCC (Ultra Pure Ohno Continuous Casting), ale także zróżnicowany przekrój żył, czy też specjalną technologię eliminowania zakłóceń elektromagnetycznych. W tym ostatnim przypadku Effect Audio jest prawdopodobnie jedyną firmą oferującą takie rozwiązanie w kablach do słuchawek dokanałowych.

Effect Audio

Jednocześnie też posiada niezwykle ciekawą ofertę tańszych przewodów, które dostępne są zarówno w wersjach niezbalansowanych, jak i zbalansowanych. Do wyboru mamy także konektory 2-pinowe, jak również MMCX. Szczególnie ciekawym modelem, który może okazać się doskonałym zamiennikiem dla fabrycznych przewodów jest model Ares II. Oferuje on w stosunkowo niskiej cenie przewodniki właśnie z miedzi UP-OCC w konfiguracji litz. Dostepny jest także z wtykami Pentaconn w nowym standardzie 4.4 mm.

Pełna oferta kabli jest dostępna u polskiego dystrybutora, firmy Audeos: https://audeos.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*