Denon AH-D9200 – nowe flagowce z japonii

Denon AH-D9200

Flagowe słuchawki Denon AH-D9200 łączą w sobie innowacje technologiczne, naturalne materiały z japońskim kunsztem wykonania.

Jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości komponentów do rozrywki domowej, z przyjemnością prezentuje długo wyczekiwany model AH-D9200. Słuchawki te, to nowy flagowiec w gamie słuchawek marki. Łączy innowacyjną technologię z tradycyjnymi materiałami oraz ręcznym wykonaniem w Japonii,. Dzięki temu model ten może śmiało pretendować, by stać się klejnotem klasy referencyjnej wśród słuchawek nausznych.

Denon AH-D9200

Prawdziwe drewno, aluminium i naturalna skóra

Wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, prawdziwego drewna – w tym przypadku eleganckiego japońskiego bambusa – a także odlewanego aluminium i skóry, słuchawki AH-D9200 znajdują się na szczycie elitarnej serii Denon „Wood Series”, dołączając do wysoko cenionego i nagradzanego modelu AH-D7200 „walnut” zaprezentowanego w 2016 roku, oraz modelu AH-D5200 „zebrawood”,
wprowadzonego na początku tego roku. Nowa flagowa konstrukcja bazuje na doświadczeniach z ostatnich 50 lat Denon w projektowaniu i tworzeniu słuchawek. Dlatego łączy w sobie także wyjątkową technologię z najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami inżynieryjnymi. Uzyskano dzięki temu wyjątkowy dźwięk – niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki w domu, czy będąc w ruchu.

Muszle wykonane z bambusa

W naturalnych bambusowych muszlach – materiale wybranym ze względu na jego ciepłe, antyrezonansowe właściwości akustyczne – model AH-D9200 wykorzystuje, opatentowane przez firmę Denon, 50 mm przetworniki FreeEdge, wykonane i zaprojektowane z nanowłókien tak, aby niwelować niepożądane rezonanse membrany. Zamontowano je w przegrodach z żywicy redukującej wibracje i są one napędzane magnesami wysokoenergetycznymi wykonanymi ze stopu neodymowego, żelaza i boru. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie muzyki bez zakłóceń i zniekształceń, w celu uzyskania możliwie najczystszego brzmienia.

Unikalny wzór bambusa, z którego wykonane są słuchawki oznacza, że nie ma dwóch identycznych par modelu AH-D9200. Słuchawki są tworzone ręcznie w fabryce Denon Shirakawa Audio Works, na północy Tokio.

Denon AH-D9200

Lekki aluminiowy pałąk i nauszniki z naturalnej skóry

Dzięki połączeniu japońskiej skóry oraz pianki z pamięcią kształtu wykorzystanej w konstrukcji nauszników zapewnione jest precyzyjne, wygodne dopasowanie. Lekkość odlewanego z aluminium pałąka o minimalnym nacisku bocznym w połączeniu z nausznikami z naturalnej skóry gwarantuje, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu. A przy tym zapewnią komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych.

Słuchawki AH-D9200 są dostarczane z dwoma odłączanymi kablami. Pierwszy to 3 metrowy kabel z posrebrzanym złączem 6,3 mm z miedzi beztlenowej – do słuchania muzyki w domu. Drugi to krótszy kabel o długości 1,3 metra – do użytku z przenośnymi odtwarzaczami muzycznymi wyposażonymi w gniazdo 3,5 mm. Luksusowy twardy futerał oraz ściereczka do czyszczenia ułatwiają utrzymanie słuchawek w idealnym stanie.

Denon AH-D9200

Denon AH-D9200 – najważniejsze cechy:

Flagowe słuchawki z drewnianymi muszlami z Japońskiego bambusa, wykonane ręcznie w Japonii
• Opatentowane 50 milimetrowe przetworniki z nanowłókien – FreeEdge. Są one zbudowane z myślą o sztywności i małej masie i zamontowane w odpornych na wibracje przegrodach z żywicy. Dlatego mogą zaoferować najdokładniejszą reprodukcję dźwięku
• Mocne magnesy ze stopu neodym / żelazo / bor dla zapewnienia mniejszych zniekształceń
• Antyrezonansowy naturalny bambus, dający ciepły, precyzyjny dźwięk
• Japońskie skórzane nauszniki z pianką o pamięci kształtu, zapewniające dokładne dopasowanie
• Lekki pałąk z odlewanego aluminium o minimalnym nacisku bocznym oraz skórą naturalną zapewnia komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych
• Dwa odłączalne kable: 3,0 metrowy z wtyczką 6,3 mm do słuchania w domu oraz 1,3 metrowy z wtyczką 3,5 mm do użytku z urządzeniami przenośnymi
• Dołączony twardy futerał oraz ściereczka do czyszczenia, aby utrzymać słuchawki w nieskazitelnym stanie

Słuchawki AH-D9200 będą dostępne w sprzedaży od października 2018 r. u autoryzowanych dealerów Denon w cenie 6 999 zł.

Więcej informacji na temat całej serii słuchawek Denon można znaleźć na stronie www.denon.pl

Autoryzowany dystrybutor Denon: Horn Distribution S.A. www.horn.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*