Denon AH-C820W – słuchawki bezprzewodowe z technologią Double Air Compression™

Denon AH-C820W

Denon®, jeden z wiodących światowych producentów wysokiej jakości produktów domowej rozrywki ustanawia nowe standardy dla bezprzewodowych słuchawek dousznych wprowadzając na rynek nowy model z pałąkiem naszyjnym – AH-C820W. Słuchawki AH-C820W to pierwsza konstrukcją na świecie, w której zastosowano podwójne przetworniki z opatentowaną przez firmę Denon technologią Double Air Compression™. Technologia ta zapewnia potężne basy oraz najwyższy poziom detali i klarowności. Jednocześnie wszystko znajduje się w wygodnej, doskonale mobilnej formie.

Denon – kilkadziesiąt lat doświadczenia w produkcji słuchawek

Dzięki ponad 50 latom innowacyjności w projektowaniu i produkcji słuchawek, Denon może pochwalić się bezkonkurencyjnym doświadczeniem w zakresie doskonałego dźwięku. Doświadczenie to zostało wykorzystane przy tworzeniu kompaktowego, lekkiego modelu AH-C820W. Model ten posiada zaawansowane technologie i unikalne technologie firmy Denon. Dzięki temu zapewnia bliską komunikację z Twoją muzyką – gdziekolwiek chcesz jej słuchać.

AH-C820W to jedyne na świecie bezprzewodowe słuchawki douszne z kombinacją dwóch przetworników i oczywiście opatentowaną technologią Denon Double Air Compression Driver™. Ponadto dzięki tym 11,5 mm przetwornikom, które są zamontowane przeciwsobnie, poprawiony został przepływ powietrza. Uzyskano dzięki temu potężny, ściśle kontrolowany bas, pomimo ultrakompaktowej konstrukcji słuchawek. Przetworniki znajdują się w odlewanych ciśnieniowo obudowach z cynku wzmocnionych żywicą.  Zapewnia to tłumienie drgań oraz sztywność. Jednocześnie ergonomiczne ukształtowanie zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

Doskonałe wkładki Comply w zestawie

Porty Denon Acoustic Optimizer umiejscowione w tylnej części obudowy wyrównują ciśnienie powietrza za przetwornikami. Zwiększa to dynamikę dźwięku oraz znacznie redukuje zniekształcenia. Ponadto słuchawki AH-C820W są wyposażone we wkładki douszne Comply TZ500 dla zapewnienia idealnego dopasowania. Co więcej, pianki te doskonale izolują hałas z zewnątrz. Dzięki temu słuchawki dostarczają czysty dźwięk i optymalny poziom basów.

Aktywowana ciepłem ciała, pianka z pamięcią kształtu idealnie dopasowuje się do ucha. Tymczasem zintegrowana osłona przeciw woskowa zapewnia higienę i niezmienną w czasie wydajność. Ponadto technologia Bluetooth aptX o niskim opóźnieniu zapewnia wygodne połączenie bezprzewodowe. Słuchawki AH-C820W można również podłączyć bezpośrednio do komputera PC lub laptopa przez port USB w celu odtwarzania nieskompresowanego dźwięku, lub do iPhone’a za pomocą adaptera Lightning-USB.

Denon AH-C820W

Wydajny akumulator i aplikacja na telefon

Akumulator zapewnia 10 godzin nieprzerwanego odsłuchu, a pałąk na szyję wyposażony został w funkcję wibracji, które informują użytkownika o nadchodzącym połączeniu ze sparowanego telefonu.

Bezpłatna aplikacja Denon Audio, dostępna dla smartfonów z systemami Android i iOS, oferuje optymalizację dźwięku dla Twojego przenośnego urządzenia, interfejs odtwarzania obsługujący listy odtwarzania i kolejki utworów oraz dostęp przez platformę TuneIn Radio do ponad 70 000 stacji radiowych oraz dwóch milionów programów na żądanie.

Podczas podróży, w autobusie lub pociągu, lub po prostu w czasie relaksu, model AH-C820W jest idealnym
wyborem słuchawek bezprzewodowych dousznych oferującym doskonały dźwięk Denon.

Denon AH-C820W – najważniejsze cechy:

– Pierwsze bezprzewodowe słuchawki douszne z opatentowaną technologią Denon Double Air
Compression Driver™, zapewniającą mocny bas oraz doskonałą klarowność dźwięku
– Sztywne, tłumiące wibracje obudowy z cynku i żywicy. Jednocześnie ergonomicznie ukształtowane, z portami
Denon Acoustic Optimiser zapewniającymi dynamiczny dźwięk bez zniekształceń
– Wkładki douszne Comply TZ-500 zapewniające wygodę, izolację akustyczną oraz optymalny poziom
basów: pianka z pamięcią kształtu idealnie dopasowuje się do uszu użytkownika
– Bezprzewodowa łączność Bluetooth z aptX, dodatkowe przewodowe wejście USB do podłączenia
komputerów i telefonów
– 10 godzinna żywotność baterii, ładowanie przez USB
– Darmowa aplikacja Denon Audio pozwala użytkownikowi dostroić dźwięk swojego przenośnego
urządzenia podczas odtwarzania ulubionych utworów oraz daje dostęp do 70 000 internetowych
stacji radiowych oraz milionów programów na żądanie
– Zestaw zawiera pokrowiec z 5 rozmiarami dodatkowych wkładek dousznych i kabel USB do
ładowania

Dostępne juz dziś!

Słuchawki AH-C820W (1 299 zł) będą dostępne w sprzedaży od grudnia 2018 roku u autoryzowanych
dealerów Denon.

Aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszych dodatków do gamy produktów Denon, odwiedź stronę
www.denon.com

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*