Dali Rubicon 6 Black Edition

Dali Rubicon 6 Black Edition

Dali Rubicon Black Edition to limitowana edycja modelu Rubicon 6. To nie tylko kolor “satin black” ale także kilka innych ulepszeń wizualnych. Ale nie tylko – lepsza jest także zwrotnica.

Jeżeli zaś o wykończenie chodzi, to jest ono uzupełnione przez charakterystyczne czarne przetworniki nadające głośnikom nowy, poważny wygląd. Z przodu głośnika znajduje się złote logo DALI, zaś z tyłu złota tabliczka z numerem seryjnym i podaną ogólną ilością wyprodukowanych sztuk. Tabliczka jest sygnowana przez specjalistę z duńskiej fabryki DALI montującego ten egzemplarz głośnika.

Dali Rubicon 6 Black Edition

 

W specjalnej edycji głośnika poprawiona została również wydajność, dzięki nowemu projektowi zwrotnicy zawierającymi najwyższej klasy kondensatory Mundorf, a wewnętrzne okablowanie zostało zbudowane w oparciu o kable DALI Silver. To interesująca modyfikacja, bo po pierwsze kondensatory Mundorda są uważane za jedne z najlepszych brzmieniowo, a po drugie – nowe okablowanie pozwala wydobyć maksimum możliwości z bardzo dobrych przetworników.

Dali Rubicon 6 Black Edition

 

DALI RUBICON 6 Black Edition (BE), dostępny jest tylko w ograniczonej liczbie 888 głośników na całym świecie, nie dziwi więc również, że liczba głośników dostępnych w Polsce jest bardzo ograniczona. To niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć dźwięku DALI RUBICON 6, jakiego nigdy wcześniej nie słyszeliście w niebanalnej i niespotykanej do tej pory odsłonie!

Cena detaliczna 17 998 zł za parę.

Dystrybutor: Horn S.A. http://www.horn.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*