Campfire Audio Solaris Special Edition

Campfire Audio Solaris Special Edition

Campfire Audio Solaris Special Edition to kolejny, tym razem limitowany hit od firmy Campfire Audio. Jest to specjalna, ograniczona w dostępności i jednocześnie unikalna konstrukcyjnie edycja flagowego modelu słuchawek tej firmy. Już „zwykła” wersja słuchawek dokanałowych Solaris cieszyła się dużym uznaniem, dzięki doskonałemu połączeniu przetwornika dynamicznego z armaturami. Tutaj koncepcja ta jest jeszcze bardziej rozwinięta. Jest to możliwe dzięki zupełnie nowym, wydrukowanym w technice 3D komorom akustycznym a także unikalnemu wykończeniu każdej pary, gdzie na obudowach znalazła się powłoka z naturalnego uchowca. Ten szlachetny materiał jest ręcznie selekcjonowany, jednocześnie dzięki temu każda para jest inna i unikalna w swej urodzie.

Campfire Audio Solaris Special Edition

Wykorzystanie techniki druku 3D

Campfire Audio Solaris Special Edition są także wyjątkowe dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w zakresie druku 3D. Wykorzystano tutaj zupełnie nowy materiał ceramiczny o wysokiej gęstości, który precyzyjnie wymodelowano tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt brzmieniowy. Co więcej, delikatnie zmieniono i tak już doskonałą geometrię komór. Dzięki temu uzyskano jeszcze lepszą, większą i szerszą scenę dźwiękową. A warto pamiętać, że już podstawowy model Solariów cieszył się uznaniem słuchawek oferujących hektary sceny. Tutaj ten aspekt reprodukcji wywindowano na jeszcze wyższy, niedościgniony dla innych poziom. Co więcej, delikatnie zmieniono odtwarzanie wokali, które teraz są pełniejsze i jeszcze bardziej namacalne. Inaczej rzecz ujmując – uzyskano unikalne, znakomite i wyróżniające się brzmienie. Takie, które docenią nie tylko wnikliwi słuchacze, ale wszyscy ci, którzy chcą mieć unikalne na skalę światową słuchawki.

Campfire Audio Solaris Special EditionOczywiście w zestawie dostajemy same najlepsze akcesoria, w tym kabel Super Litz, który z pewnością dodaje wartości tej ofercie. Składa się on z posrebrzanej miedzi o zróżnicowanych średnicach żył. Tak konfiguracja zapewnia doskonałe odwzorowanie szczegółów przy zachowaniu wytrawnej barwy oraz pełnej dynamiki i basu.

Solaris to jeden z trzech najwyższych modeli słuchawek firmy Campfire Audio, obok modeli Atlas i Andromeda.

Należy się jednak śpieszyć z decyzją, bowiem na cały świat przeznaczono 750 par tych słuchawek, a na na Polskę – tylko 20.

Dystrybutor: MIP
Strona produktowa: https://campfireaudio.com/shop/solaris-special-edition

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*