Burson Conductor 3 – następca legendy

Burson Conductor 3

Burson Conductor 3 to najnowsza wersja wzmacniacza słuchawkowego ze zintegrowanym przetwornikiem cyfrowo analogowym firmy Burson. Seria Conductor jest uznana na całym świecie i znana z doskonałego brzmienia oraz precyzyjnego wykonania i nowoczesnego wzornictwa. Conductor 3 wprowadza wszystkie te cechy na jeszcze wyższy poziom. A dzieje się tak dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz zastosowaniu najwyższego układu przetwornika cyfrowo analogowego firmy ESS. W tym wypadku są to dwa układy ESS 9038Q2M zaimplementowane tak, aby uzyskać jak najniższe zniekształcenia, szerokie pasmo dynamiki oraz holograficzną scenę dźwiękową.

Burson Conductor 3

Warto zaznaczyć, iż Burson Conductor 3 to także znakomity wzmacniacz słuchawkowy. Tutaj reputacja firmy powinna mówić sama za siebie. Ale mało tego, do dyspozycji mamy aż 7.5W mocy w Klasie A. To z kolei sprawia, że Conductor 3 jest w stanie napędzić praktycznie każde słuchawki. I zrobi to nie tylko bez wysiłku, ale także i oferując najwyższą jakość brzmienia w szerokim zakresie głośności. Skoki dynamiczne nie są mu straszne, co więcej – dzięki niskiemu poziomowi szumów bez problemu zgra się także z czułymi słuchawkami dokanałowymi.

Firma Burson doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest w sprzęcie audio zasilanie, dlatego też zastosowała kompletnie nowe i innowacyjne rozwiązanie. Jest to autorskie opracowanie o nazwie Maximum Current Power Supply, będące rozwinięciem koncepcji wysokiej klasy zasilacza impulsowego. Co więcej, w Conductorze 3 zastosowano aż 5 takich zasilaczy. Oddzielnie zasilany jest wyświetlacz, sterowanie, przetwornik oraz lewy i prawy kanał. Dzięki temu każdy element pracuje optymalnie, a tor analogowy jest pozbawiony zakłóceń z innych sekcji.

Burson Conductor 3

Całości dopełnia doskonała funkcjonalność. Na pokładzie znajdziemy wszystkie potrzebne wejścia i wyjścia (RCA) a także Bluetooth w najnowszej wersji 5.0.  A to wszystko jest opakowane w perfekcyjnie wykonaną obudowę z aluminium obrabianego CNC, która jednocześnie chroni urządzenie przed szkodliwym wpływem zakłóceń EMI/RF. O działaniu urządzenia poinformuje nas czytelny wyświetlacz OLED. Sterować zaś Conductorem 3 możemy także za pomocą dołączanego, w pełni aluminiowego pilota.

Cena: 8499 PLN
Dystrybutor: https://www.audeos.pl
Strona produktowa:
https://audeos.pl/pl/p/Burson-Conductor-3-flagowy-DACAMPPRE-AMP/1016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*