Alo Audio Pilot – przetwornik z MQA i wzmacniaczem w formie kabla

Alo Audio Pilot

 

ALO Audio Pilot to najwyższej jakości przetwornik USB analogowo-cyfrowy wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym opartym na sprawdzonych komponentach umożliwiający przetworzenie sygnału oraz jego wzmocnienie, a to wszystko w bardzo mikroskopijnej obudowie – mającej formę adaptera do słuchawek. Najnowszy produkt amerykańskiej marki zapewnia też natywne wsparcie dla najbardziej gęstych formatów plików muzycznych – może przetworzyć sygnał w jakości nawet do DSD 5.6MHz. Jednocześnie zapewnia wsparcie dla plików MQA – Mastering Quality Audio.

Wyposażony w złącze USB-C Pilot będzie w stanie współpracować z każdym nowo zaprojektowanym smartphone’em, a dzięki dołączonemu adapterowi LTG-Lightning, współpraca z urządzeniami opartymi na iOS nie stanowi dla niego żadnego problemu.

Alo Audio Pilot

 

ALO Audio Pilot wyposażony został w przetwornik DAC – ESS Sabre 9281C PRO co już powinno wzbudzać wiele emocji w tak małym urządzeniu. I tak też właśnie jest. Pilot dysponuje ogromną dynamiką wynoszącą aż 120dB oraz bardzo niskimi zniekształceniami, co czyni go najbardziej kompaktowym urządzeniem w klasie wzmacniaczy słuchawkowych i jednocześnie absolutnie bezkonkurencyjnym urządzeniem na rynku w tej klasie. I, co najważniejsze – ten mały przetwornik ma przy tym oferować znakomitą jakość dźwięku, będąc ciekawą alternatywą chociażby dla przenośnych odtwarzaczy, skutecznie polepszając jakość dźwięku z telefonu, czy tabletu.

Producent zadbał również o doskonały przepływ informacji, implementując w urządzeniu diodę, która zmieniając kolor powiadamia użytkownika o aktualnym próbkowaniu sygnału.

Cenę nowego produktu Alo Audio w Polsce ustalono na 599zl i już teraz można przesłuchać i nabyć go w sieci sklepów MP3Store.

Dystrybutor: MIP www.mip.bz
Strona produktowa: www.aloaudio.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*