Vifa Slate Black – przenośne głosniki Vify

Vifa Slate Black

VIfa Slate Black to nowa propozycja głośników przenośnych firmy Vifa. Co najmniej cztery z nich zyskają nową barwę na zbliżającą się wiosnę. Odkryj łupkowy czarny, wersje najbardziej znanych modeli tego renomowanego producenta w kolorze zimnej czerni.

Niektórzy mogą stwierdzić, że czarny to nie jest kolor. Ale dla zespołu odpowiedzialnego za projekt głośników Vifa z pewnością jest. Dlatego w modelach Copenhagen 2.0, Stockholm 2.0 i Oslo wprowadzono nowy, wykwintny odcień, dodany do palety naturalnych kolorów: łupkowy czarny. Podobnie elegancki głośnik przenośny Helsinki zyska szerszą paletę kolorystyczną.

Vifa Slate Black

Niezależnie od modelu, celem było znalezienie nowej, neutralnej i jednocześnie eleganckiej barwy. Jak sama nazwa wskazuje, inspiracja pochodzi od łupka, naturalnego materiału, który łączy delikatną strukturę z prawdziwą siłą. Łupek jest efektem ciągłego procesu skandynawskiej natury, ściskającej pod ciśnieniem glinę, błoto i inne materiały organiczne. Dlatego też nowy kolor pozostaje w zgodzie z silnymi nordyckimi korzeniami, które są integralną częścią DNA marki.

Vifa Slate Black Copenhagen
Vifa Slate Black Copenhagen

Czarny. I zielony.

Vifa ściśle współpracowała z duńskim producentem tekstyliów, firmą Kvadrat, aby stworzyć wełniane pokrycie dla głośników, zachowując dbałość o środowisko naturalne. „Tekstylia noszą oznaczenie EU EcoLabel, co potwierdza zgodność ze ścisłymi standardami środowiskowymi EU EcoLabel w całym cyklu życiowym materiału, od przetwarzania surowego materiału, zawartości barwników, poprzez procesy produkcyjne przyjazne dla środowiska, aż po trwałość i jakość.

Vifa Slate Black Helsinki
Vifa Slate Black Helsinki

 

Certyfikat GREENGUARD

Ponadto materiał zdobył certyfikat GREENGUARD Gold, który jest potwierdzeniem braku negatywnego wpływu na jakość powietrza w przestrzeni wewnątrz budynku” – stwierdza Michael Sørensen, prezes firmy Vifa, i dodaje: „Kiedy mówimy, że nasze produkty są trwałe, odnosi się to również do warunków, w których są wytwarzane”.

Vifa Slate Black Oslo
Vifa Slate Black Oslo

Copenhagen 2.0, Stockholm 2.0, Helsinki i Oslo z nowym wykończeniem w kolorze łupkowy czarny już wkrótce trafią do sprzedaży. Nominalne ceny detaliczne głośników pozostaną na tym samym poziomie, co dotychczasowe wersje kolorystyczne:
Copenhagen 2.0 – 3199 zł
Stockholm 2.0 – 5699 zł
Helsinki – 1795 zł
Oslo – 2199 zł

Dystrybutor: AudioKlan http://www.audioklan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*