S.M.S.L. DP3 – odtwarzacz plików ze wzmacniaczem słuchawkowym

S.M.S.L. DP3

S.M.S.L. DP3 to odtwarzacz bezstratnych formatów audio, streamer oraz zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy wraz z dwukierunkową łącznością Bluetooth.

S.M.S.L – chiński producent znany z szerokiej oferty urządzeń audio o znakomitym stosunku jakości do ceny prezentuje swój nowy produkt. DP3 to nie tylko streamer, czy wzmacniacz słuchawkowy. Producent tutaj zintegrował wiele szeroki wachlarz funkcjonalności, który w tym przedziale cenowym był do tej pory rzadko spotykany.

S.M.S.L. DP3 – pełna wszechstronność w wyborze formatów i źródeł

Warto zaznaczyć, że DP3 może odtwarzacz praktycznie wszystkie dostępne na rynku formaty dźwięku, w dodatku z wielu źródeł. Urządzenie wspiera: DSD, DFF, WAV, WMA, WMA Lossless, FLAC, AIFF, M4a, MP3, AAC oraz OGG.

Co więcej, nowy odtwarzacz S.M.S.L. obsługuje szeroką gamę standardów:

 • Możliwość podłączenia NAS, w tym obsługa protokołu Samba
 • Obsługa DLNA
 • Pełne wsparcie dla protokołu AirPlay – można otwarzacz muzykę bezpośrednio z urządzeń firmy Apple
 • Wbudowany dwukierunkowy Bluetooth – DP3 może zarówno odtwarzacz muzykę bezpośrednio z urządzenia połączonego poprzez Bluetooth, możemy też podłączyć bezpośrednio np. słuchawki bezprzewodowe w tym standardzie.

Pełny pakiet wejść cyfrowych na pokładzie

Na tylnej ściance urządzenia znajdziemy nie tylko analogowe wyjścia RCA. Dostępny jest także pełen zestaw cyfrowych wyjść audio: koaksjalne, optyczne oczywiście wejście USB Audio.

S.M.S.L. DP3

S.M.S.L DP3 – doskonałe wsparcie dla pamięci masowych oraz interfejs LAN, Wifi i Bluetooth

Odtwarzacz ten posiada nie tylko gniazdo na karty pamięci MicroSD na przedniej ściance. Z tyłu znajdziemy także dwa porty USB, za pomocą których możemy podłączyć urządzenia pamięci masowej, takie jak pendrive, czy przenośny dysk twardy. Co ważne, urządzenie może zasilać dyski twarde prądem o natężeniu aż 2A (jeżeli wykorzystywane jest jedno wejście USB, w przypadku dwóch maksymalne natężenie prądu zasilającego to 2A).

Starannie dobrane komponenty i poręczne wymiary

Na pokładzie S.M.S.L. DP3 znajdziemy wysoko precyzyjny oscylator, który zapewnia bardzo niski poziom Jittera. Jego wartość RMS jest niższa, aniżeli 0.1ps przy 10Hz-1MHz. Tak niska wartość zapewnia doskonałe brzmienie z dobrze odwzorowaną sceną dźwiękową.

Co więcej, sercem przetwornika cyfrowo analogowego jest nie jeden, a dwa układy firmy ESS. Mowa oczywiście o kościach Sabre 9018Q2C. Przetwarzają one wewnętrznie sygnał w rozdzielczości 32 bitów, a także korzystają z autorskich technologii firmy Sabre, takich, jak HyperStream czy Time Domain Jitter Eliminator.

Obrazu dopełnia fakt, iż układy te posiadają wbudowane sprzętowe dekodowanie formatu DSD, z DSD256 (Quad-DSD) włącznie.

S.M.S.L. DP3

S.M.S.L DP3 – specyfikacja:

 • Wyjścia: RCA liniowe (stereo), słuchawkowe Jack 6.3mm, słuchawkowe zbalansowane 4-pin
 • Poziom napięcia na wyjściach RCA: 2V RMS
 • Obsługa gęstych formatów: DSD aż do DSD256 oraz PCM do 384Khz
 • Maksymalna pojemność kart micro SD: do 256GB
 • Obsługa formatów Bluetooth: do 4.0, wraz z aptX
 • Obsługa WiFi: 2.4 GHz / 5 GHz
 • Prędkość interfejsu LAN: 100 Mbit
 • Pobór mocy: 3W / 0.5W (tryb czuwania)
 • Moc wyjścia słuchawkowego: Wyjście niezbalansowane: 58mW(32Ω) 46mW(64Ω)26mW(150Ω), Wyjście zbalansowane: 113mW(32Ω)110mW(64Ω)78mW(150Ω)49mW(300Ω) 

Wyłącznym dystrybutorem firmy S.M.S.L. na terytorium Polski jest firma Mp3Store. http://www.mip.bz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*