Koss Porta Pro Wireless – nowa odsłona kultowej konstrukcji

Koss Porta Pro Wireless

Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro Wireless wynoszą legendarny dźwięk i unikatową konstrukcję klasycznych Porta Pro® na nowy poziom – bezprzewodowy. Wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™ model ten zapewnia klasyczne brzmienie Sound of Koss®, ale teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku i dostępne są wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Słuchawki Porta Pro® udowadniają, że to, co doskonałe, może trwać wiecznie. Chociaż od chwili debiutu modelu minęło aż 34 lata – słuchawki Koss Porta Pro® trafiły do sprzedaży w 1984 r. – to wciąż znajduje on ogromną rzeszę użytkowników. Potwierdzeniem ogromnego sukcesu tej kultowej już konstrukcji jest m.in. to, że znaczącą część nabywców stanowią profesjonalni muzycy i ludzie na co dzień związani z tworzeniem muzyki.

Koss Porta Pro Wireless

Projektanci firmy Koss nie spoczęli na laurach i sukcesywnie rozwijają słuchawki Porta Pro®, dopasowując je do zmieniających się potrzeb nowoczesnych miłośników muzyki. Najnowszym urzeczywistnieniem tej klasyki są bezprzewodowe Porta Pro® Wireless, dostępne wyłącznie w ogólnopolskiej sieci salonów audio-wideo Top Hi-Fi & Video Design.

Koss Porta Pro Wireless – Brzmienie sukcesu

Swoją niezwykłą popularność Koss Porta Pro® przede wszystkim zawdzięczają wyrafinowanym przetwornikom. W bezprzewodowej wersji Porta Pro® Wireless projektanci umieścili głośniki sprawdzone na przestrzeni ponad trzech dekad. Membrany napędzane są przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują mocny, bogaty bas oraz czyste, detaliczne tony z zakresów średnio- i wysokotonowego. Całości dopełnia fantastyczne zrównoważenie obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Koss Porta Pro Wireless

Ponieważ kluczem do sukcesu Porta Pro® stało się brzmienie, projektanci chcieli w pełni zachować tę jakość w wersji bezprzewodowej. Dlatego też Koss Porta Pro Wireless zostały wyposażone w Bluetooth® 4.1 wspierany przez kodek aptX™. Dzięki temu najnowsza konstrukcja firmy Koss w perfekcyjny sposób łączy dziedzictwo oryginału z nowoczesnością, jaką gwarantuje łączność Bluetooth.

Wygoda na co dzień

Bez wątpienia drugim elementem składającym się na sukces modelu Koss Porta Pro Wireless jest komfort użytkowania. Słuchawki są ekstremalnie lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Nieużywane, z łatwością składają się, a specjalny zaczep i haczyk na końcach pałąka pozwalają zamienić ten element w pierścień chroniący złożone słuchawki. Wygodę codziennego korzystania ze słuchawek zwiększa Comfort Zone – 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy.

Koss Porta Pro Wireless

Komfort użytkowania dopełnia łatwa obsługa. Słuchawki połączone są przewodem, na którym umieszczony został moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Za pomocą 3-przyciskowego pilota użytkownik może m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne oraz regulować poziom głośności. Wbudowany mikrofon dodatkowo umożliwia nagrywanie dźwięku oraz pozwala sterować głosowo kompatybilnymi urządzeniami.

Koss Porta Pro® Wireless już trafiły do sieci Top Hi-Fi & Video Design i dostępne są zarówno w sklepie internetowym www.tophifi.pl, jak i w 14 salonach stacjonarnych w 11 miastach Polski. Nominalna cena słuchawek wynosi 449 zł i obejmuje dostarczane wraz ze słuchawkami sztywne etui ochronne.

2 Komentarze

  1. Korzystam z tych słuchawek od paru dni (dostałem pod choinkę 😛 ) i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Naczytałem się o nich trochę, a i tak jest lepiej niż się spodziewałem. Niestety mam problem z połączeniem BT między słuchawkami i Maciem (dziwne, bo iphone od razu łapie). Tak czy siak, swoje główne zadanie spełniają w 100%. Petarda. No i jako dodatek należy zauważyć, że naprawdę nieźle się prezentują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*