JBL Horizon 2 – Bluetooth, DAB i FM na pokładzie

JBL Horizon 2

JBL Horizon 2 to kolejna odsłona dobrze przyjętego przez rynek głośnika integrującego radio (DAB i FM), budzik i kilka innych funkcjonalności w jednym. JBL od pewnego już czasu całkiem dobrze radzi sobie na polu mniejszych głośników wspierających bezprzewodową transmisję Bluetooth i Horizon 2 jest tego kolejnym przykładem.

JBL Horizon 2

Producent tak pisze o swoim produkcie w nocie prasowej:
“Charakterystyczny okrągły kształt, modna osłona z tkaniny, zewnętrzne oświetlenie oraz radio DAB/FM sprawiają, że JBL Horizon 2 doskonale pasuje do wystroju każdej sypialni. Na wyświetlaczu wyraźnie pokazywane są godzina, ustawienia alarmu oraz informacje o radiu. Łatwe w obsłudze pokrętło umożliwia ustawianie alarmów i drzemek, dostosowywanie głośności oraz włączanie i wyłączanie zewnętrznego oświetlenia. JBL Horizon 2 wyposażono także w dwa porty USB do ładowania urządzeń. Poranne budzenie można spersonalizować poprzez ustawienie budzika różnymi ścieżkami dźwiękowymi – może to być ulubiona stacja radiowa lub jeden z wbudowanych sygnałów cyfrowych. Możliwe jest również ustawienie niezależnego budzenia dla siebie i partnera. “

JBL Horizon 2

Oczywiście nie jest to konkurencja dla “pełnowymiarowego” zestawu stereo, jednak patrząc na funkcjonalność, to poziom integracji i kilka dodatków – zwracają na siebie uwagę:
“Radio z zegarem JBL Horizon 2 posiada trzy wygodne przyciski pamięci pozwalające natychmiast włączać ulubione stacje. Muzykę przesyłać można strumieniowo za pomocą Bluetooth, a oświetlenie zewnętrzne może służyć, jako lampka nocna. Na przednim wyświetlaczu LCD można szybko sprawdzić godzinę, datę i ustawienia alarmu, a także informacje o radiu. Wbudowany czujnik automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza do oświetlenia w pomieszczeniu. Wygodne i łatwe w obsłudze pokrętło ma kilka funkcji: obracanie umożliwia szybkie wybranie czasu budzenia, można również użyć go do ustawienia drzemki, głośności, a także włączenia lub wyłączenia zewnętrznego oświetlenia.”

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: 2 x 38 mm
Moc wyjściowa: 2 x 4 W RMS
Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB
Zasilanie: 13 V/2,2 A
Wyjście do ładowania przez USB: 5 V/2 A (maks.)
Wersja Bluetooth®: 4.2
Profil Bluetooth®: A2DP V1.3, AVRCP V1.6
Zakres częstotliwości FM: 76 MHz – 108 MHz (zależy od kraju)
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 178 mm x 162 mm x 75,7 mm
Masa: 0,81 kg

Sugerowana cena detaliczna: 549 zł

Więcej informacji: https://www.jbl.com.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*