JBL Free II – douszne słuchawki True Wireless

JBL Free II

Mało która firma ma tak szeroką ofertę, jak JBL. A jednocześnie cały czas ta oferta jest poszerzana, zwłaszcza w segmencie produktów bardziej przenośnych, czy inaczej rzecz ujmując – bezprzewodowych. Doskonałym tego przykładem są najnowsze słuchawki Free II. Są to bezprzewodowe dokanałówki z Technologią True Wireless. I tak pisze o nich producent:

“JBL Free II to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe true wireless, które zapewniają legendarne brzmienie JBL. Są intuicyjne i inteligentne. To całkowita wolność od przewodów oraz łatwości obsługi. Idealny towarzysz do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów i aktywnego trybu życia. Użytkownik zyskuje cały dzień (24 godziny) łączonego odtwarzania: 6 godzin ciągłego słuchania i 18 godzin, dzięki etui ładującemu, które wyposażone zostało w USB typu C. Od razu po otwarciu etui słuchawki JBL Free II mogą być używana w trybie stereo lub niezależnie w trybie mono, co zwiększa żywotność akumulatora.

JBL Free II

Przydatną funkcjonalnością dla użytkowników z systemem Android jest błyskawiczne parowanie urządzenia z systemem Android zaraz po otwarciu etui. Od razu można rozmawiać ze swoim asystentem głosowym z poziomu jednej lub obu słuchawek. Bluetooth 5.0 zapewnia wysoką jakość transmisji strumieniowej. Niezwykle wygodna konstrukcja z końcówkami w trzech rozmiarach i certyfikatem IPX4 sprawia, że muzyka może być odtwarzana zarówno w słońcu, jak i w deszczu. Najlepsza w swojej klasie ergonomia zapewnia bezpieczne dopasowanie niezależnie od wykonywanych czynności. Dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu na wkładce dousznej można czerpać jeszcze większą radość z muzyki i rozmów, bez przewodów.”

JBL Free II

 

Sugerowana cena detaliczna to 449 PLN.

Dystrybutorem firmy JBL w Polsce jest firma Suport http://www.jbl.com.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*