Focal Celestee – słuchawkowy luksus w moblilnej wersji

Focal Celestee

Focal Celestee to nowe i jednocześnie luksusowe słuchawki moblilne, jakie marka Focal wprowadza na rynek to modelu Stellia z 2019 roku. Celestee to przede wszystkim hi-endowe słuchawki zamknięte, które mają – zdaniem producenta – łączyć trzy cechy: nowoczesne wzornictwo, luksusowe wykończenie oraz znakomite brzmienie. Z kwestii technicznych: zastosowano 40 mm przetwornik aluminiowo-magneozwy, którego liniowe pasmo sięga powyżej 20 KHz.

Navy Black – Focal stawia na nowy kolor

Zwróćmy uwagę na nowe wzornictwo i nową ciekawą kolorystykę kolorystykę (za notą prasową):

“Focal koncentruje się na łączeniu wyrafinowanych odcieni w celu stworzenia słuchawek o bardzo oryginalnej tożsamości, unikalnej w swoim segmencie rynku. Marka wybrała kolor Navy Blue w wyniku współpracy z wybitnym projektantem i kolorystą produktu. Ten odcień po raz pierwszy pojawił się w kolekcji Focal i harmonijnie łączy się z wykończeniem Soft Copper.

Doris Bölck, projektantka i kolorystka produktów:

„Navy is a new Black. Ciemnoniebieski to uniwersalny i ponadczasowy kolor, który zyskuje na popularności. Wybierając Navy Blue, dodajemy słuchawkom wyrafinowanego, wystawnego charakteru. Połączenie tego odcienia błękitu z miedzianymi i brązowymi akcentami to trend, na który ma wpływ projektowanie wnętrz i akcesoriów, który stał się popularny w branży zegarmistrzowskiej oraz elektroniki użytkowej. Te odcienie stanowią bardzo interesującą i elegancką alternatywę dla bardziej tradycyjnych elementów chromowanych i srebrnych.” “

Focal Celestee

Kontrola jakości na każdym etapie i bezbłędne wykonanie

Faktem jest, że słuchawki tej marki od zawsze były wykonane co najmniej dobrze, a wyższe modele nienagannie. Dlatego poniższe słowa można wziąć na poważnie:

“Od ponad 40 lat Focal charakteryzuje się francuską innowacyjnością i produkcją. Inżynierowie zainspirowani doświadczeniem zdobytym podczas pracy ze słuchawkami Elegia wprowadzili nowatorskie rozwiązania akustyczne wewnątrz nauszników Celestee. Dźwięk jest precyzyjny, zrównoważony i ma piękną głębię basu. Ta ekskluzywna technologia została udoskonalona przez francuski savoir-faire marki Focal: po zakończeniu pięciu etapów produkcji przetworników głośnikowych są one testowane i mierzone, a następnie implementowane w słuchawkach przez dedykowane zespoły w celu zapewnienia bezkompromisowej jakości dźwięku.”

Focal Celestee

Oczywiście mamy wysokiej jakości materiały: pałąk ze skóry półanilinowej i mikrofibry. Są skórzane nauszniki no i oczywiście słuchawki dostajemy z bardzo eleganckim futerale transportowym. Focal Celestee dostępne będą już w tym (luty 2021) miesiącu. Ich cena wynosi 4599 PLN.

Dystrybutor: FCNC http://www.fnce.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*