EarMen – nowa marka sprzętu przenośnego

EarMen TR-Amp

EarMen to nowa marka sprzętu przenośnego stworzona na bazie doświadczenia firmy Auris Audio. Tak o samej firmie EarMen mówi jej założyciej, Miki Trosic:

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu nagradzanych high‑endowych urządzeń wzmacniających i przetwarzających dźwięk zarówno dla domowego jak i stacjonarnego sprzętu audio, wiedzieliśmy, że rynek potrzebuje czegoś nowego, innowacyjnego i wyjątkowego dla tych z nas, którzy wolą słuchać naszej muzyki w podróży. Mając to na uwadze, narodził się EarMen – w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości wrażeń audio, jednocześnie dając Ci możliwość swobodnego słuchania muzyki bez ograniczeń.”

Produkty są niewielkie, stworzone do prostego użytkowania typu plug & play – łatwo mieszczą się w kieszeni obok smartfona. Pomimo niewielkich rozmiarów, produkty EarMen zawierają wydajne komponenty audio zaprojektowane tak, by zapewnić Tobie i Twojemu sprzętowi doznania dźwiękowe bez żadnych kompromisów. Są także w pełni kompatybilne ze wszystkimi smartfonami i komputerami, bez potrzeby instalowania sterowników.

EarMen to w tej chwili 3 modele, dzielące współną filozofię firmy oraz kilka dość ciekawych – jak na ten przedział cenowy – rozwiązań konstrukcyjnych. Zaliczyć do nich można chociażby tantalowe kondensatory, czy pozłacane, czterowarstwowe płytki PCB.

EarMen Sparrow

EarMen Sparrow – wzmacniacz słuchawkowy z DAC

 • Zbalansowane wyjście 2.5mm o mocy do 4.0 Vrms
 • Odtwarza 32bit/384kHz formaty: PCM, DoP, DSD64, DSD128 oraz MQA
 • Obsługuje odtwarzanie z iPhonów, smartfonów z systemem Android, MacOS i komputerów z systemem Windows
 • Jego sercem jest legendarny przetwornik dźwięku SABRE®DAC z modulacją HyperStream®II, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku.
 • Sparrow dostarcza dźwięk aż do zestawów słuchawkowych, z napięciem wyjściowym do 4,0 Vrms, zapewniając dużo miejsca dla wymagających słuchawek.

EarMen Sparrow

 

Tantalowe kondensatory i pozłacana PCB

Dzięki zastosowaniu kondensatorów tantalowych Super LOW ESR, wysokiej klasy komponentów w konstrukcji zasilacza oraz 4-warstwowej, pozłacanej technologii PCB z przemysłu PC i smartphone’ów, Sparrow redukuje hałas do minimum. Poprawia to super drobne szczegóły, szczególnie w plikach Hi‑Res, gdzie można poczuć i usłyszeć różnicę.

EarMen Sparrow

Sparrow umieszczony jest w lekkiej, ale wytrzymałej aluminiowej obudowie, która chroni sygnał audio przed zakłóceniami. Aluminiowa konstrukcja jest tworzona poprzez frezowanie CNC.

Cena sugerowana modelu EarMen Sparrow w Polsce wynosi 965 zł brutto.

EarMen TR-Amp

EarMen TR-Amp – Zasilany bateryjnie Wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz, DAC

 • Nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038Q2M SABRE 32 Reference DAC o najwyższej wydajności, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy z niespotykanym dotąd zakresem dynamiki i bardzo niskimi zniekształceniami.
 • Kondensatory tantalowe Super Low ESR w zasilaczu
 • Zawiera wysokiej klasy ekranowany żeński adapter USB-A do USB-C EarMen.
 • Bateria 3700mA o pojemności do 10h odtwarzania muzyki
 • Oddzielne porty DATA i ładowania USB typu C pozwalają na całodzienne użytkowanie systemu
 • Analogowa regulacja głośności dla przedwzmacniacza i wzmacniacza słuchawkowego
 • Podwójna przyjemność z 2 parami słuchawek jednocześnie
 • Przełącznik analogowy dla funkcji Direct DAC lub PreAmp
 • W całości wykonana z aluminium obudowa eliminuje zewnętrzne interferencje

EarMen TR-Amp

Dzięki zastosowaniu kondensatorów tantalowych Super LOW ESR, wysokiej klasy komponentów w konstrukcji zasilacza oraz 4-warstwowej, pozłacanej technologii PCB z branży PC i smartphone’ów zredukowano interfrencje do minimum. Pozwola to na poprawę bardzo drobnych szczegółów, szczególnie w plikach Hi-Res.

EarMen TR-Amp

Cena sugerowana modelu EarMen TR-Amp w Polsce wynosi 1229 zł brutto.

EarMen Eagle – wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz, DAC

EarMen Eagle to wysokowydajny kieszonkowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB + przedwzmacniacz + wzmacniacz słuchawkowy, kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Apple® i Android™.

EarMen Eagle

 • Odtwarza 32bit/384kHz formaty: PCM, DXD and DSD
 • Obsługuje odtwarzanie z iPhonów, smartfonów z systemem Android, MacOS i komputerów z systemem Windows
 • Jego sercem jest legendarny przetwornik dźwięku SABRE®DAC z modulacją HyperStream®II, który zapewnia najwyższą jakość dźwięku.
 • EarMen Eagle dostarcza dźwięk o doskonałej jakości do zestawów słuchawkowych

EarMen Eagle

 

Cena sugerowana modelu EarMen Eagle w Polsce wynosi 1229 zł brutto.

Wszystkie urzązenia firmy EarMen są kompatybilne zarówno z macOS, iOS, jak i systemami Windows 7-10.

Dystrybutor: MIP www.mip.bz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*