Devialet Gemini – słuchawki True Wireless z autorskimi rozwiązaniami

Devialet Gemini

Devialet Gemini to pierwsze bezprzewodowe słuchawki True Wireless firmy Devialet. Firma ta od początku swojej działalności dąży do celu, którym jest określenie na nowo miejsca dźwięku w życiu ludzi, bez względu na to, gdzie go słuchają. W osiągnięciu celu pomagają kluczowe innowacje akustyczne i przesuwanie granic tego, co można uzyskać dzięki inżynierii audio. Po raz pierwszy Devialet i jego zespół inżynierów wykorzystali swoją pomysłowość i doświadczenie firmy, aby przenieść sygnaturę dźwiękową Devialet oraz przełomowe technologie audio do mobilnej konstrukcji, pozwalając użytkownikom cieszyć się niesamowitym brzmieniem muzyki w dowolnym miejscu. Łącząc niesamowitą czystość dźwięku, fantastyczne możliwości adaptacyjne, przełomowe rozwiązania techniczne oraz trzy patenty, słuchawki Devialet Gemini oferują niezrównaną jakość brzmienia w domu i poza nim, umożliwiając idealne dopasowanie brzmienia do gustu użytkownika.

Devialet Gemini

„W firmie Devialet tworzymy wyjątkowe produkty, które gwarantują bezprecedensową jakość dźwięku. Dążymy do celu, którym jest określenie miejsca dźwięku w życiu ludzi poprzez nasze wzmacniacze i głośniki, a teraz także Devialet Gemini – naszą pierwszą przenośną konstrukcję – zbliżając nas do obranego celu.

15 lat doświadczenia

Podjęliśmy wyzwanie przeniesienia naszej wiedzy i najnowocześniejszych technologii do prawdziwie bezprzewodowych słuchawek i cieszymy się z możliwości dotarcia z naszymi produktami do szerszej publiczności niż kiedykolwiek wcześniej” – wyjaśnia Franck Lebouchard, prezes Devialet.

Kluczowy gracz w branży audio, Devialet wykorzystał 15 lat doświadczenia w zakresie inżynierii akustycznej i przekształcił ją w przenośną konstrukcję, którą można zabrać ze sobą wychodząc z domu. Devialet Gemini są pierwszymi słuchawkami dousznymi True Wireless w historii firmy, dopracowanymi w najdrobniejszych szczegółach – pod względem wzornictwa, specyfikacji i zastosowanych patentów – aby zaoferować mobilny dźwięk w jakości Devialet.

Devialet Gemini

Devialet Gemini zapewniają najlepszy możliwy dźwięk, dzięki czemu podczas słuchania muzyki nie umknie żaden detal. Z łatwością można wybrać tryb, który najlepiej pasuje do otoczenia, w którym aktualnie przebywa użytkownik. Słuchawki Devialet Gemini pozwalają usłyszeć dźwięk tak jak powinien zabrzmieć, z możliwością usłyszenia każdego szczegółu nagrania, każdej zmiany i emocji w głosie. Na uwagę zasługuje również intuicyjny tryb transparentny.

Autorskie rozwiązania bazujące na zaawansowanej technologii

Jedynym sposobem zrewolucjonizowania dźwięku jest przeniesienie techniki audio na nowy poziom. Devialet tak właśnie postąpił podczas projektowania słuchawek Gemini. Układ redukcji hałasu Devialet Active Noise Cancellation™ udostępnia trzy poziomy: tryb niski, wysoki i płaski, dzięki czemu użytkownik pozostaje odizolowany od otoczenia. Zastosowana w słuchawkach opatentowana technologia IDC® (Internal Delay Compensation) udoskonala poziom redukcji hałasu i jej efektywne pasmo przenoszenia. Tryb transparentności Devialet Gemini dostępny jest z poziomem niskim i wysokim. Dzięki tym słuchawkom można usłyszeć świat, takim jaki jest, bez negatywnego wpływu na swoje wrażenia audio.

Devialet Gemini

Słuchawki Devialet Gemini nie godzą się na żadne kompromisy. Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zostały pomyślane, opracowane i dopasowane tak, aby z wrodzoną łatwością i naturalnością oferowały najlepsze wrażenia odsłuchowe. Autorska technologia EAM® (Ear Active Matching) automatycznie dopasowuje i adaptuje sygnał muzyczny do kształtu uszu nawet 10 000 razy na sekundę, aby dostarczyć niezwykle angażujący dźwięk. Z kolei opatentowany wynalazek, PBA® (Pressure Balance Architecture), gwarantuje idealne ciśnienie wewnątrz uszu przez cały czas, chroniąc przed zewnętrznym hałasem przedostającym się do słuchawek.

Devialet Gemini są idealnym towarzyszem podczas codziennych zajęć. Pozwalają cieszyć się najlepszym możliwym dźwiękiem dzięki kodekowi Qualcomm® aptX™, który zapewnia łatwość przesyłania muzyki poprzez Bluetooth 5.0 bez negatywnego wpływu na jakość dźwięku. Ergonomiczny i intuicyjny projekt słuchawek ułatwia użytkowanie Devialet Gemini, a umieszczony z tyłu przycisk typu all-in-one umożliwia wybranie odpowiedniego trybu ANC i transparentności oraz nawigowania pomiędzy wszystkimi funkcjami.

Ładowanie indukcyjne Qi na pokładzie

Mimo swoich niewielkich rozmiarów Devialet Gemini w połączeniu z etui z funkcją banku energii mogą pracować przez aż 24 godziny. Wbudowane w słuchawki akumulatory litowo-jonowe o pojemności 70 mAh/4,4 V pozwalają na sześć godzin odtwarzania muzyki po pełnym naładowaniu (do aż ośmiu godzin z wyłączonym ANC) i cztery godziny rozmów (do 4,5 godziny z wyłączonym ANC). Etui wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 650 mAh/4,2 V i ładowany jest poprzez kabel USB-C do USB o długości 0,5 m. Samo ładowanie słuchawek odbywa się indukcyjnie przy wykorzystaniu technologii Qi i zajmuje 3,5 godziny.

Devialet Gemini

Funkcjonalność tej nowatorskiej konstrukcji zwiększa wodoodporna obudowa (IPX4). Słuchawki kompatybilne są z asystentami głosowymi (Siri oraz Google Assistant) i oprócz aptX obsługują również kodeki AAC i SBC oraz profile AVRCP, A2DP, HFP i HSP. Wraz ze słuchawkami dostarczane są wymienne wkładki douszne w rozmiarach XS, S, M i L.

Rozpoczęcie sprzedaży słuchawek Devialet Gemini planowane jest na grudzień 2020 r. Najnowsza konstrukcja Devialeta będzie dostępna w poglądowej cenie detalicznej 1399 zł.

Dystrybutor: AudioKlan http://www.audioklan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*