Davone Meander – ekskluzywny głośnik bezprzewodowy

Davone Meander

Davone Meander to najnowszy głośnik bezprzewodowy duńskiej firmy specjalizującej się w produkcji kolumn głośnikowych o unikalnej i ponadczasowej stylistyce.

Jednocześnie najnowsza konstrukcja – Meander – to głośnik typu “all-in-one” łączący w sobie desing z funkcjonalnością. Wystarczy, że podłączymy zasilanie oraz skonfigurujemy sieć bezprzewodową i Meander już może zacząć odtwarzać muzykę.

Davone Meander
Na pokładzie mamy obsługę Chromecasta, Spotify Connect raz Apple Airplay 2, dzięki czemu głośnik daje możliwość strumieniowego przesyłania muzyki z wielu platform. Starannie dobrane zaś nachylenie głośników o audiofilskiej jakości ku górze sprawia, że uzyskano wyrafinowany dźwięk wypełniający pomieszczenie.

Davone Meander
Davone Meander jest też wyposażony w zaawansowaną technologię korekcji pomieszczenia, która dostosowuje niskie częstotliwości do pomieszczenia. Mamy również do dyspozycji korektor do regulacji tonów niskich, średnich i wysokich zgodnie z naszymi preferencjami. Dzięki Chromecast i Apple Airplay 2 możliwe jest stworzenie systemu multiroom z praktycznie każdym sprzętem innego producenta.

Davone Meander

Potężny procesor cyfrowy ze starannie zaprojektowaną zwrotnicą monitoruje muzykę w czasie rzeczywistym i gwarantuje to, że głośniki działają cały czas działają w optymalnych zakresach pracy. Konstrukcja akustyczna to z kolei efekt wieloletniego doświadczenia w tworzeniu wysokiej klasy głośników stereo. Dzięki tym samym głośnikom i technologii cyfrowej, co bezprzewodowe modele Studio i Twist, osiągnięto doskonałą jakość dźwięku.

Kolumna dostępna jest w kolorze orzecha amerykańskiego i kosztuje 3260 Euro.

Dystrybutor: Galeria Audio https://www.galeriaaudio.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*