Campfire Audio Solaris – nowe flagowe IEMy od Campfire Audio

Campfire Audio Solaris

Campfire Audio Solaris to najnowsze flagowe słuchawki douszne amerykańskiego producenta.

Projektując ten akurat model słuchawek, firma Campfire Audio skorzystała z całej swojej wiedzy i oraz z wielu technologii, jakie ma do dyspozycji. Dzięki temu stworzony słuchawki naprawdę wyjątkowe. Bo łączące wiele indywidulanych technologii, jakich jeszcze wcześniej nie zintegrowano w jednym produkcie.

Camprife Audio SOLARIS to konstrukcja hybrydowa, która jest kompilacją osiągów przetworników armaturowych z możliwościami przetworników dynamicznych.

Dedykowane przetworniki armaturowe dla wysokich tonów

Zastosowano dwa specjalnie dobrane wysokotonowe przetworniki armaturowe, które są dopasowane do unikalnego dla Campfire Audio systemu T.A.E.C (Tune Acoustic Expansion Chamber – Dostrajana Akustyczna Komora Rozszerzająca). Zapewnia to znakomite rozciągnięcie pasmaw zakresie wysokich tonów.
A jednocześnie nie powoduje wyostrzenia sybilantów ani zmęczenia przy dłuższym odsłuchu. Wysokie tony z najnowszego modelu SOLARIS są dokładnie takie, jakich słuchacz może oczekiwać od słuchawek hi-endowych. Pokazują wiele detali, są eteryczne, lecz nie męczą i nie posiadają wyostrzeń.

Customowy armaturowy przetwornik średniotonowy

Do odtworzenia średnich tonów zastosowano specjalny, większy przetwornik armaturowy, zaprojektowany do odtwarzania tego zakresu pasma. Posiada on umieszczony z tyłu port, który optymalizuje jego warunki pracy i zapewnia doskonałą dynamikę.

Znakomity bas dzięki dedykowanemu przetwornikowi dynamicznemu

Bas z kolei odtwarza dedykowany przetwornik dynamiczny. Jest to dedykowany do tego zadania, autorska wersja przetwornika o średnicy 10 mm A.D.L.C., która dodatkowo została zoptymalizowana poprzez Komorę Strojoną Polaryzacyjnie (Polarity Tuned Chamber™). Taka konfiguracja zapewnia nie tylko doskonałe zgranie basu z resztą pasma, i idealną spójność. Dzięki temu uzyskano także znakomitą dynamikę oraz siłę basu, jaką zaoferować mogą tylko przetworniki dynamiczne.

Campfire Audio Solaris

Znakomite wykonanie – znak rozpoznawczy Campfire Audio

Warto także zaznaczyć, iż Campfire Audio wyjątkowy nacisk kładzie na jakość wykonania swoich produktów oraz ich odporność na trudy codziennego użytkowania. Wszystkie elementy perfekcyjnie do siebie pasują. Słuchawki te to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć najwyższej jakości brzmieniem przez długie lata.

Specjalnie zaprojektowany dla modelu SOLARIS nowy kabel

Najwyższej klasy słuchawki wymagają znakomitego kabla. I taki też Campfire Audio dostarcza w zestawie. Jest to zoptymalizowany do współpracy z tymi akurat słuchawkami kabel posiadający przewodniki z czystego srebra w konfiguracji litz. Posiada on wysokiej jakości oplot, zapewniający trwałość i wygodę eksploatacji.

Campfire Audio Solaris

Campfire Audio SOLARIS – najważniejsze cechy:

  • Podwójne, specjalnie zaprojektowane wysokotonowe przetworniki armaturowe wraz z systemem T.A.E.C.
  • Pojedynczy, dedykowany armaturowy przetwornik średniotonowy. Posiada on wentylowaną komorę optymalizującą warunki jego pracy.
  • Specjalnie zaprojektowany, dynamiczny przetwornik o średnicy 10mm doskonale zgrany z Komorą Strojoną Polaryzacyjnie dla znakomitej integracji basu z resztą pasma oraz doskonałej jakości niskich tonów.
  • Przetwornik niskotonowy posiada membranę o autorskiej konstrukcji Campfire Audio. Jest to membrana A.D.L.C, czyli membrana karbonowa
    o strukturze naśladującej amorficzny diament
  • Najwyższej jakości złacza berylwo-miedziane wraz z formą ze stali nierdzewnej
  • Nowo opracowany kabel z czystego srebra typu litz

Wyłączny Dystrubutor: MIP http://www.mip.bz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*