Buchardt Audio A500 – aktywne kolumny z Danii

Buchardt Audio A500

Buchardt Audio A500 to najnowszy model kolumn duńskiego producenta. A500 to zaawansowane technicznie kolumny aktywne oparte o nowoczesne przetworniki i rozbudowaną sekcję wzmacniacza, wyposażonego w wiele unikalnych funkcji. Jednocześnie Buchardt Audio A500, pod względem koncpecyjnym, bazują na konstrukcji uznanych i wielokrotnie wyróżnianych zestawów pasywnych S400.

Buchardt Audio A500

Same A500 zaś to skrupulatnie zaprojektowana, trójdrożna konstrukcja z trzema wzmacniaczami klasy D opartymi o najnowszą i bardzo dobrze ocenianą brzmieniowo technologię nCore. W takiej konfiguracji każdy wzmacniacz obsługuje jeden głośnik. Sprawia to, iż zminimalizowane zostały zniekształcenia intermodulacyjne, a także zapewniona została doskonała kontrola nad każdym z przetworników. Warto także zaznaczyć, iż każdy ze wzmacniaczy ma realną (RMS) moc na poziomie 140W oraz 330W impulsie. Zapewnia to dynamikę, która może okazać się niedościgniona nawet dla wielu kolumn wolnostojących.

Buchardt Audio A500

Kolumny te obsługują także transmisję bezprzewodową z dowolnego nadajnika WiSA o bezstratnej rozdzielczości 24 bit / 96 kHz.

Najważniejsze cechy Buchardt Audio A500:

* Wzmacniacze: 3 x 150/330 W RMS / szczytowa klasa D (każdy głośnik)
* Obudowa zamknięta
* Głośnik wysokotonowy: 1 x 0,74″
* Środek / głośnik niskotonowy: 1 x 6 “liniowy stożek o długim skoku
*Tylny / subwoofer: 1 x 6” liniowy stożek o długim skoku
*Pasmo przenoszenia: 25-40 000 Hz +/- 1,5 dB
* DSP: czterordzeniowy procesor
* Układ DAC: Dual CS4398
* Punkt podziału zwrotnicy: 150 Hz / 2800 Hz
*Bezprzewodowy: bezstratny WiSA 24 bit / 96 khz. Można sparować z konfiguracją różnych marek do 7.1
* Kablowe wejście analogowe: zbalansowane / niezbalansowane XLR

Buchardt Audio A500

Kolejną istotną cechą tych kolumn jest możliwość – w połączeniu z akcesorium o nazwie Hub – zastosowania pełnej i dokładnej korekcji akustyki pomieszczenia oraz dodatkowego zoptymalizowania kolumn do preferencji słuchacza. Możliwa jest przykładowo optymalizacja pasma przenoszenia kolumn do głośniejszej reprodukcji, jak i także ustawienie wspomagające ciche słuchanie. A to wszystko może być sterowane z nowoczesnego i ergonomicznego pilota.

Kolumny Buchardt Audio A500 są już dostępne w regularnej sprzedaży, cena za parę to 15 990 zł.

Więcej informacji/dystrybucja: http://www.buchardtaudio.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*