B&O Late Night Edition

Bang & Olufsane Late Night Edition

Late Night Edition to nowa seria od znanego producenta Bang&Olufsen.

Od początku lat 30 tych XX wieku Nowy Jork był epicentrum jazzu, miejscem narodzin legend oraz aspirujących talentów. A ponadto uosobieniem swingu, kroków tanecznych oraz bebopowego brzmienia. To nie tylko widowiskowe teatry muzyczne na Broadwayu czy kluby nocne na Harlemie. To też zatłoczone stacje metra, to tętniąca życiem metropolia. Równocześnie była ona miejscem przesyconym niezrównanym dźwiękiem eklektycznych rytmów oraz zakręconych bitów.

Late Night Blue

Dlatego Bang & Olufsen wprowadza specjalną edycję modeli Beoplay A1 oraz Beoplay E8 w oszałamiającym wykończeniu Late Night Blue. To kolor zainspirowany jazzem, klubami muzycznymi i migającymi neonami zaułków Nowego Jorku.

Beoplay A1 – przenośny głośnik Bluetooth

Dzięki jakości oraz wyraźnemu i bogatemu w szczegóły, doskonałemu brzmieniu Bang & Olufsen, pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, model Beoplay A1 to znakomity, przenośny głośnik Bluetooth. Dodatkowo jest on idealny dla osób dla których ważny jest doskonały design oraz niezrównany dźwięk w podróży. Beoplay A1 Late Night Blue zapewnia do 24 godzin odtwarzania ulubionej muzyki na jednym ładowaniu akumulatora. Ponadto oferuje funkcję obsługi połączeń oraz interakcji głosowej. Jednocześnie jego obudowa jest odporna na zachlapanie i kurz. Oczywiście to wszystko dzięki wykorzystaniu autentycznych materiałów klasy Premium. Czyli między innymi anodyzowanego aluminium oraz prawdziwej skóry.

Bang & Olufsane Late Night Edition

Beoplay A8 – bezprzewodowe słuchawki douszne

Ergonomicznie zaprojektowane, aby wygodnie dopasować się do uszu, słuchawki Beoplay E8 zapewniają wiodący w branży dźwięk oraz prawdziwe wrażenia muzyki bezprzewodowej. Słuchawki zostały dostrojone przez uznanych inżynierów dźwięku Bang & Olufsen. Dzięki temu oferują pełną i precyzyjną scenę dźwiękową. Beoplay E8 są dostarczane w zestawie z wysokiej jakości skórzanym etui. Kolor Late Night Blue uzupełnia elegancki design, podkreślając anodyzowane detale z aluminium i skóry.

Modele Beoplay E8 i Beoplay A1 w wykończeniu Late Night Blue są częścią Edycji Specjalnej. Jest to rozszerzona kolekcja wariantów kolorystycznych. Każda z nich ma własną unikalną koncepcję kolorystyczną. Ponadto jest dostępna tylko w bardzo ograniczonych ilościach.

Specjalna edycja modeli Beoplay E8 oraz Beoplay A1 Late Night Blue jest dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie firmy X-Kom począwszy od 6 grudnia 2018 roku.
Słuchawki Beoplay E8 są wyposażone nie tylko w ekskluzywny skórzany pokrowiec do ładowania. W zestawie jest też pięć wkładek dousznych oraz kabel do ładowania. Beoplay E8 Late Night Blue są dostępne w cenie 1299 PLN, a Beoplay A1 Late Night Blue w cenie 999 PLN.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*