B&O Beoplay A9

B&O Beoplay A9

Beoplay A9 to kultowy głośnik, który doceniono na całym świecie za wyjątkowo udaną integrację dźwięku i designu. Podczas Międzynarodowych Targów Sztuki w Wenecji Bang & Olufsen zaprezentował jego najnowszą wersję na rok 2019.

Beoplay A9 – pasujący do każdej aranżacji

Beoplay A9 został zaprojektowany w 2012 roku jako bezprzewodowy głośnik domowy, który może wtopić się w aranżację wnętrza lub dodać mu charakteru. Designerski głośnik można ustawić jak stylowy mebel na drewnianych nóżkach bądź powiesić na ścianie – w obu wypadkach wypełni pomieszczenie bogatym i przestrzennym dźwiękiem. Głośnik posiada także sterowanie dotykowe, dzięki któremu głośność można dostosować przeciągając dłonią po powierzchni głośnika lub delikatnie stuknąć, by kontrolować odtwarzanie.

B&O Beoplay A9

Najnowsza generacja zawiera liczne innowacje technologiczne i stylistyczne:
• Wraz z wprowadzeniem usługi Google Assistant, Beoplay A9 znalazł się w gronie najmocniejszych głośników, które umożliwiają użytkownikowi sterowanie za pomocą głosu.
• System Active Room Compensation dostosowuje parametry dźwięku do akustyki otoczenia, tak by wydobył z siebie najpełniejszy dźwięk w każdym pomieszczeniu.
• Dwa dodatkowe głośniki pełnozakresowe umieszczone z tyłu urządzenia. W nowym A9 łącznie siedem głośników zapewnia jeszcze szerszą i bardziej imponującą scenę dźwiękową.
• Nowy, mocniejszy serwer streamingowy, który przyspiesza wydajność w łączności, na przykład z Chromecast czy Apple Airplay 2
• Z miłości do detali, w nowym A9 stylowy jest również przewód zasilający, który pokryto materiałem.

B&O Beoplay A9

Dostępny także w specjalnych wykończeniach – Bronze oraz kolorze mosiądzu

Standardowo głośnik będzie dostępny w wersji białej z nóżkami z drewna dębowego i w wersji czarnej z nóżkami z drewna orzechowego. Dodatkowo dostępny będzie też w specjalnych edycjach: w kolekcji Bronze i w kolorze mosiądzu. Możliwa będzie również personalizacja przy wykorzystaniu osłon wykonanych z tkanin renomowanej duńskiej marki Kvadrat oraz różnych wersji kolorystycznych drewnianych nóżek. Nowe głośniki będą dostępne z końcem maja w salonach firmowych Bang & Olufsen, u wybranych partnerów marki oraz online na stronie www.bang-olufsen.com/speakers/beoplay-a9. Sugerowana cena detaliczna nowego głośnika Beoplay A9 zaczyna się od 11 900 zł.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*