Beoplay E8 2.0 – ulepszony model E8 od B&O

B&O Beoplay E8 2.0

Bang & Olufsen Beoplay 2.0 to słuchawki bazujące na ulepszonym projekcie orygynalnych E8, jednocześnie oferując nowe przydatne funkcje.

Doskonały dźwięk Bang & Olufsen

Podobnie jak oryginalny model Beoplay E8, nowe słuchawki zostały dostrojone przez uznanych inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen. Zapewnia tobogatą, pełną i precyzyjną scenę dźwiękową. Każda słuchawka wyposażona została w dynamiczny przetwornik o średnicy 5,7 mm. A także mały przetwornik elektromagnetyczny, technologię NFMI (Near Field Magnetic Induction) oraz moduł Bluetooth 4.2 z cyfrowym przetwarzaniem dźwięku. Pozwala on na dynamiczne strojenie brzmienia i odtwarzanie muzyki bez zakłóceń. Użytkownicy będą mogli również dostroić dźwięk do indywidualnych preferencji w aplikacji Bang & Olufsen. Aplikacja ta dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS.

B&O Beoplay E8 2.0

Słuchawki Beoplay E8 2.0 są dostarczane w komplecie ze skórzanym, bezprzewodowym etui do ładowania. W komplecie jest też pieć wkładek dousznych oraz kabel do ładowania typu UBS-C. Słuchawki są dostępne w kolorach Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone, w cenie detalicznej 1499 zł. Wszystkie wersje kolorystyczne będą dostępne w sprzedaży na w specjalistycznej sieci dystrybucji w Polsce od lutego 2019.

Bezprzewodowa podstawka ładująca Bang & Olufsen będzie dostępna w odpowiadających słuchawkom kolorach: Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone. Cena detaliczna podstawki jeszcze nie została ustalona. Oddzielne słuchawki lewe i prawe Beoplay E8 2.0 będą dostępne na zamówienie, analogicznie jak etui do ładowania bezprzewodowego. Bezprzewodowa podstawka ładująca, bezprzewodowy futerał do ładowania oraz osobne słuchawki Beoplay E8 2.0 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2019 roku.

B&O Beoplay E8 2.0

Bezprzewodowa podstawka do ładowania

Do ładowania słuchawki stylowo, Bang & Olufsen zaprojektował także nową bezprzewodową podstawkę ładującą współpracującą z modelem Beoplay E8 2.0. Wykonano ją z luksusowych materiałów, takich jak szczotkowane aluminium i skóra bydlęca. Dzięki swojej wysokiej jakości może ona zachować swe walory estetyczne przez długi okres użytkowania. Jako idealny towarzysz słuchawek Beoplay E8 2.0 oraz Twojego smartfona, bezprzewodowa podstawka ładująca obsługuje zarówno standardowe ładowanie (5 W), jak i szybkie ładowanie (10 W).

B&O Beoplay E8 2.0

Posiadacze modelu Beoplay E8 również mogą korzystać z ładowania bezprzewodowego

Oryginalne słuchawki Beoplay E8 idealnie pasują do nowego etui bezprzewodowego Dlatego też Bang & Olufsen umożliwia obecnym właścicielom Beoplay E8 czerpanie korzyści z bezprzewodowego ładowania. Etui do ładowania bezprzewodowego będzie dostępne w sprzedaży osobno. Co więcej, będzie można również kupić niezależnie słuchawkę lewą i prawą.

Wyłączny dystrybutor: HORN SA http://www.horn.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*