Bang & Olufsen Beoplay H95 – nowe flagowce

Bang & Olufsen Beoplay H95

Aby uczcić 95 lat innowacji w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i wspaniałego rzemiosła, Bang Olufsen stworzył najlepsze bezprzewodowe słuchaw ki, jakie kiedykolwiek zbudowali duńscy specjaliści marki w dziedzinie audio. Dzisiaj firma przedstawiła nowy model Beoplay H95 oferujące najwyższą jakość dźwięku, długotrwały komfort użytkowania wybitnie skuteczne tłumienie szumów, piękną obudowę najwyższej jakości materiały i najbardziej satysfakcjonujące doświadczenia użytkownika jakie można zaoferować w bezprzewodowych słuchawkach Bang&Olufsen do tej pory stworzonych.

Doskonałe dopasowanie umożliwiające długotrwałe użytkowanie

Komfort i dopasowanie są niezbędne, aby naprawdę cieszyć się ja kością dźwięku. Beoplay H95 zostały stworzone konstrukcja wokół uszna z miękkimi wyściółkami poduszek z jagnięcej skóry, które zapewniają luksus i komfort doskonałe go dopasowania przy długotrwałym noszeniu a innowacyjny i intuicyjny interfejs użytkownika jest zapewniony dzięki połączeniu sterowania dotykowego i mechanicznych pokręteł. Dzięki badaniom i eksperymentom inżynierowie Bang & Olufsen stworzyli projekt nauszników, które świetnie przylegają do uszu i nie są większe niż jest to konieczne. Kształt t en, uformowany z pian ki z efektem pamięci tworzy również dobry kontakt ze skórą, co jest ważne, by skutecznie izolować od zewnętrznego hałasu Konstrukcja pałąka została całkowicie odświeżona dla uzyskania czystszego wyglądu, z górną częścią ze skóry bydlęcej, niestandardową dzianiną i miękko wyściełaną elastyczną pianką dla wygody.

Bang & Olufsen Beoplay H95

Rama ze szczotkowanego aluminium kontrastuje z fakturą użytej w konstrukcji skórą nadając jej minimalistyczny i wyrafinowany wygląd. Magnetycznie odłączane luksusowe poduszki słuchawek w połączeniu z obracającymi się i przechylanymi słuchawkami zapewniają doskonałe dopasowanie, najwyższy komfort słuchania i pasywną redukcję hałasów otoczenia.

Zoptymalizowany w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym Bang Olufsen

Bang & Olufsen Beoplay H95 został zaprojektowany wokół zestawu przetworników tytanowych 40mm z magnes ami neodymowymi, a konstrukcja dźwięku jest realizowana z wykorzystaniem filtrów w autorskim układzie cyfrowego przetwarzania sygnału opracowanym przez Bang & Olufsen. Słuchawki bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów połączonej z najbardziej zaawansowaną technologią aktywnej eliminacji szumów spośród wszystkich słuchawek firmy Bang Olufsen. Jest ona zarówno regulowana jak i adaptacyjna. Wydajność ANC jest w całości oparta na cyfrowym przetwarzaniu i wykorzystuje układ mikrofon owy aby w jak największym stopniu zredukować hałas. Strojenie i
testowanie przetwarzania ANC odbywało się w warunkach rzeczywistych, jak również w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym (VR Lab) Bang Olufsen w Struerze, gdzie inżynierowie są w stanie emulować różne warunki akustyczne, począwszy od środowiska z wnętrza samolotów, dworców kolejowych, pomieszczeń biurowych, aż po hałas uliczny.

 

Precyzyjna regulacja pokrętłami głośności, ANC i przezroczystości

Bang & Olufsen jest pionierem w zakresie interfejsów dotykowych na powierzchniach aluminiowych. Dzisiaj duńska firma idzie o krok dalej, dodając precyzyjne aluminiowe tarcze pokręteł po każdej stronie Beoplay H95. Zainspirowane pierścieniami do ustawiania ostrości na obiektywach wysokiej klasy kamer i aparatów pokrętła te poruszają się z precyzją i właściwym oporem. Każda tarcza ma delikatną, liniową fakturę oferującą dobry kontakt z palcami Jest to element o właściwej czułości który sprawia, że korzystanie z niego je st naturalne, a preferencje dźwiękowe są szybko dostępne. Pokrętło po prawej stronie steruje głośnością, a pokrętło po lewej dostosowuje ANC i przezroczystość.
W dzisiejszym świecie odtwórcza cisza może być istotną częścią przestrzeni duchowej i spokoju Nowe słuchawki Beoplay H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów z najbardziej zaawansowaną funkcją aktywnej eliminacji szumów ( spośród wszy stkich słuchawek Bang Olufsen.

Bang & Olufsen Beoplay H95

Doskonały czas pracy na bateriach i jakość połączenia

Beoplay H95 zachwyca wiodącym na rynku czasem pracy na akumulatorach aż do 38 godzin na jednym ładowaniu nawet przy włączonym ANC. Jeśli potrzebujesz być w kontakcie z rodziną lub współpracownikami w pracy, cztery mikrofony głosowe zapewniają doskonałą wyrazistość podczas wykonywania połączeń. Beoplay H95 wykorzystuje technologię formowania wiązki dźwiękowej i zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby przechwytywać głos tak wyraźnie, jak to tylko możliwe, jednocześnie redukując wpływ hałasu z otoczenia. Obejmuje to również rozbudowane przetwarzanie dźwięków otoczenia które daje bardziej naturalne odbieranie mowy. Co więcej, Beoplay H95 posiada regulowany przez użytkownika tryb transparentności który pozwala użytkownikowi na słyszenie otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Bang & Olufsen Beoplay H95

ACC i aptX TM Adaptive

Aby dodatkowo zapewnić niezrównane wrażenia słuchowe, Beoplay H95 został wyposażony w ACC i aptX TM Adaptive następną generację dynamicznie regulowanych kodeków audio, zaprojektowanych w celu zapewnienia solidnego wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowego transmitowanego z minimalną latencją natomiast Bluetooth 5.1 zapewnia optymalną łączność.

Edycja limitowana

Beoplay H95 będzie dostępny w kolorach Black i Grey Mist w wybranych sklepach detalicznych oraz w sklepach Bang Olufsen oraz online od 10 września 2020 roku. Dodatkowo z okazji 95. rocznicy, już od 27 sierpnia 2020 r., specjalna partia 95 słuchawek została przygotowana z numerami seryjnymi od 1 do 95.

Dystrybutor: Horn Distribution S.A. http://www.horn.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*