Audio-Technica ATH-MSR7b – ulepszona wersja MSR7

Audio Technica ATH-MSR7b

Audio-Technica ATH-MSR7b to nowa generacja słuchawek hi-res. Stworzony w oparciu o sprzedawane w milionach sztuk profesjonalne słuchawki monitorujące ATH-M50x, cieszący się dużym uznaniem model ATH-MSR7 połączył kompatybilność high-res audio z ultra-komfortową konstrukcją, pozwalając cieszyć się studyjną jakością muzyką także poza domem. Audio-Technica wprowadza teraz nową generację tych zaawansowanych słuchawek – model ATH-MSR7b. Posiada jeszcze lepsze brzmienie i oferuje lżejszą, łatwiejszą do przenoszenia konstrukcję.

Niższa waga i zmodyfikowana konstrukcja

ATH-MSR7b są o 53 gramy lżejsze od pierwowzoru, ale bez kompromisów pod względem jakościowym. Jednocześnie słuchawki te są stworzone do słuchania muzyki w każdych warunkach – w domu i poza nim. Pałąk i muszle wokółuszne wypełnione są miękką pianką z efektem pamięci. Gwarantuje to relaksujące, bezpieczne i wygodne dopasowanie do głowy użytkownika, tak ważne podczas długich odsłuchów w trakcie podróży. Dodatkowo dzięki wzmocnieniom w newralgicznych miejscach słuchawki wyróżniają się trwałością. Tymczasem zmodyfikowana konstrukcja ułatwia perfekcyjne dopasowanie MSR7b do głowy użytkownika.

Audio Technica ATH-MSR7b

Przetworniki True Motion

Specjalnie dostrojone, 45-milimetrowe przetworniki True Motion wykorzystują membrany pokryte diamentopodobną warstwą. Warstwa ta zwiększając sztywność zapewnia krótszy czas reakcji i minimalizuje zniekształcenia, co przekłada się na precyzyjniejsze odwzorowanie dźwięku.

Możliwości słuchawek dodatkowo zwiększa zastrzeżona technologia Dual-layer Air Control. Rozwiązanie to zostało opracowane na potrzeby ATH-MSR7. Słuchawki posiadają specjalne rezystory akustyczne w celu zapewnienia lepszej przejrzystości dźwięku.

Audio Technica ATH-MSR7b

Doskonałe do urządzeń przenośnych

ATH-MSR7b to idealny partner dla dzisiejszych przenośnych cyfrowych odtwarzaczy audio, wykorzystujących zbalansowane wyjście kablowe. W porównaniu ze standardowym przewodem, połączenie zbalansowane zmniejsza zakłócenia sygnału, które powodują zniekształcenia dźwięku. Wystarczy podłączyć dostarczony 4,4-milimetrowy przewód zbalansowany do kompatybilnych modeli odtwarzaczy, a słuchawki ujawnią swój pełen potencjał. W ofercie znajdziemy także opcjonalny zbalansowany przewód Audio-Technica HDC112A / 1,2 2,5 mm do łączenia z odtwarzaczami wykorzystującymi wyjście słuchawkowe 2,5 mm.

Nowe odłączane przewody posiadają złącza A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial), aby zagwarantować najlepszą możliwą separację kanałów lewy/prawy i zredukować przesłuch – to udoskonalenie w stosunku do 3,5-milimetrowych połączeń w pierwowzorze.

W zestawie znajduje się etui ochronne, minimalizujące ryzyko ich uszkodzenia podczas podróży. W zestawie ze słuchawkami znajdują się także zbalansowany kabel o długości 1,2 m (4,4 mm 5-biegunowy – A2DC) i przewód o długości 1,2 m ze złączami 3,5 mm – A2DC.

ATH-MSR7b już są dostępne w sprzedaży. Nabywcy mają do wyboru dwie wersje kolorystyczne: czarną i brązową. Nominalna cena detaliczna słuchawek wynosi 1199 zł.

Dystrybutor: Audioklan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*