Audeze Euclid – planarne słuchawki douszne

Audeze Euclid

Audeze Euclid to najnowszy model słuchawek dokanałowych amerykańskiego producenta. Wykorzystują one firmową techlogogię planarną, jednocześnie będąc w pewnym sensie następcą modelu iSINE. Są to jednocześnie pierwsze douszne słuchawki firmy o zamkniętej budowie. Tak pisze o nich w nocie prasowej:

“Euclid są pierwszymi zamkniętymi słuchawkami dousznymi w historii firmy. Z ceną 5999 zł i specjalnie opracowanymi 18-milimetrowymi planarnymi przetwornikami magnetycznymi Audeze, złączami MMCX oraz ergonomicznie zaprojektowaną i precyzyjnie wyfrezowaną obudową, model Euclid przeznaczony jest dla najbardziej wymagających audiofilów, którzy szukają mobilnego rozwiązania klasy premium i nie chcą rezygnować z komfortu, wyjątkowej stylistyki i trwałości.” 

Audeze Euclid

Faktem jest, że będzie to na pewno ciekawa propozycja ze względu na zastosowany – planarny – rodzaj przetworników. Niewątpliwie ten rodzaj przetworników ma swoje zalety, dlatego też Euclid mogą być interesującą propozycją. Ciekawe, jaką będą mieć prezentację basu – tutaj mamy i przetwornik planarny i zamkniętą konstrukcję, więc patrząc z tego punktu widzenia, można się spodziewać, że będzie co najmniej dobrze.

Audeze Euclid

Z najważnieszych cech – za notą prasową – można wymienić:

  • 18-milimetrowe planarne przetworniki magnetyczne Audeze
  • Najwyższy zakres dynamiki wśród słuchawek dousznych w tej klasie
  • Uniwersalne złącza MMCX do podłączenia przewodów
  • Lekka, precyzyjnie wyfrezowana aluminiowa obudowa z ergonomicznym kształtem
  • Różnorodne akcesoria, w tym wkładki douszne SpinFit® i Comply™
  • Audeze Euclid

Oczywiście dostajemy tutaj uniwersalne złącza MMCX oraz bardzo ciekawe wykonanie. Cena niewątpliwie zalicza je bardziej do klasy premium. Przy czym warto tutaj na sprawy spojrzeć z szerszej perspektywy – dużo producentów wprowadza teraz wyższej klasy słuchawki dokanałowe w tych zakresach cenowych.

Dystrybutor: Audioklan http://www.audioklan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*