Audeze CIPHER – nowości Audeze z CES 2019

Audeze Cipher

Audeze CIPHER to jedna z nowości, jaką firma Audeze zaprezentowała na targac CES 2019. Jednocześnie nie jest to jedyna nowość zaprezentowana na tychże targach. Firma pokazała także technologię Head Gesture i nową wersję kolorystycznę słuchawek Mobius.

Audeze CIPHER – moduł bluetooth

Audeze udowadnia, że nawet najlepsze słuchawki można jeszcze bardziej udoskonalić. Opracowując moduł Bluetooth CIPHER projektanci firmy Audeze umożliwili użytkownikom dousznych modeli z serii iSINE na zamienienie ich w bezprzewodowe słuchawki z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności. Ten opcjonalny moduł obsługuje łączność Bluetooth 5.0 i kodeki aptX oraz aptX HD, dzięki czemu zapewnia 24-bitową jakość dźwięku high-res. Należący do gamy produktów Audeze CIPHER wykorzystuje także autorski procesor DSP Audeze, pozwalając wydobyć ze słuchawek iSINE pełnię ich brzmieniowych możliwości.
Audeze Cipher

Wbudowany mikrofon

Funkcjonalność modułu zwiększa wbudowany mikrofon, pozwalający zamienić słuchawki iSINE w wysokiej klasy zestaw słuchawkowy. Dzięki temu użytkownik może prowadzić rozmowy telefoniczne bez potrzeby wyjmowania smartfona, np. z kieszeni lub torby, ciesząc się przy tym czystym dźwiękiem. Kolejną korzyścią jest kompatybilność z Siri.

Audeze CIPHER do słuchawek iSINE wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia energię na osiem godzin ciągłej pracy. Cały moduł ma kompaktowe rozmiary i został zaprojektowany tak, aby z łatwością mieścił się w etui ochronnym słuchawek iSINE.

Audeze Cipher

Technologia Head Gesture

Tegoroczną nowością Audeze jest także technologia Head Gesture opracowana z myślą o słuchawkach Mobius. Rozwiązanie to znacząco zwiększa realizm zachowań w trakcie prowadzenia komputerowych rozgrywek. Użytkownik przypisując różne kombinacje klawiszy do odpowiednich ruchów głowy, może automatycznie wywołać pożądaną reakcję, np. pochylając głowę w lewo podczas korzystania ze słuchawek Mobius spowoduje, że w trakcie gry wychyli się zza zasłony w lewą stronę. Ta nowatorska funkcjonalność jest w pełni konfigurowalna i może aktywować różnorodne reakcje w różnych grach. Mniej wymagający użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnie opracowanych ustawień przygotowanych z myślą o konkretnych tytułach.

Head Gesture Keybinds

Możliwości słuchawek rozszerza Head Gesture Keybinds. Funkcja ta zapewnia większy stopień swobody podczas rozgrywek prowadzonych przy wykorzystaniu słuchawek Mobius. Ponadto zapewnia nowe sposoby kontroli graczom z niepełnosprawnością ruchową. Head Gesture Keybinds obecnie jest w fazie testów.

Gamę nowości zaprezentowanych podczas CES 2019 zamyka nowy kolor modelu Mobius. Oprócz Team Copper i Team Blue użytkownicy będą teraz mogli wybrać również wersję kolorystyczną Team Carbon.

Dystrybutor Audeze – firma AudioKlan: http://www.audioklan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*